SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

v 2.0-wbija ojciec, wbija matka,wbija sasiad i sasiadka-synthol spam AKIF

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1486870

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4580 Napisanych postów 49015 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522737
a ja znowu, mam multum filmów na dysku, a oglądam coraz rzadziej - jak już to jakieś nowości - jak jest martwy okres i nic na DVD/BR nie wychodzi (przed świętami np) to odpalam te 'starsze' i zazwyczaj okazują się dobre i żałuję, że tak późno je oglądam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10058 Napisanych postów 30391 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728798
Z s-f oglądałem ostatnio

- Hangar 10 bez rewelacji ale zaleta wg mnie jest realność przedstawionej sytuacji,troche przypomina mnie moje wyprawy do różnych dziwnych miejsc...

-Big bang-stary polski film s-f -kto nie widział -warto-szczególnie,że nasza obecna rzeczywistość dośc mocno sie różni od tej minionej-choć ludzie są tacy sami...:)


Jeszcze jeden film-dość ciekawy,dziwny-Początek-ale czy to s-f?
Chyba nie bardzo..


Z innych filmów polecam

-Houdini-ciekawie zrobione i przedstawione życie słynnego Houdiniego

- turecki film na pewno wart obejrzenia -dzieje sie w czasie I wojny światowej-świetnie zrobiony! Długa droga do domu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1993 Napisanych postów 19850 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 732014
Ja ostatnio obejrzalem: "Zaginiona dziewczyna" (2014) Davida Finchera z Affleckiem. Film ciekawy, poczatkowo lekko przynudzal, ale od drugiej polowy juz bylo lepiej. Zakonczenie dziwne, mozna roznie interpretowac. Swietna rola glownej bohaterki, Affleck poprawnie, ale jak zwykle dosyc sztywno. Calkiem niezly klimat.
"The Equalizer" (2014)- film calkiem ok. Washington w roli niezniszczalnej maszyny do zabijania, ktory oczywiscie tak na codzien nie wyglada. Lubie tego aktora i tutaj rowniez mnie nie zawiodl, dobrze wypadl. Jego glowny przeciwnik, rowniez dal rade. Jednak jak dla mnie najwiekszym atutem filmu jest soudtrack, przede wszystkim Rewelacyjny "Vengeance" Hamsya i "New Dawn Fades" cover Joy Division.
Kolejny film to "Gosc" (2014), jak dla mnie naprawde ciekawy thriller, glownie ze wzgledu na glownego bohatera i kolejny raz swietny soundtrack z muzyka Clan of Xymox i Sisters of Mercy. Film trzyma w napieciu i posiada fajny klimat, pomimo kiepskiej koncowki i tak uwazam za warty obejrzenia.
Nie polecam natomiast horroru "Diabelska plansza Ouija" (2014), nic w tym filmie nie ma ciekawego - ani historia, ani gra aktorow, ani muzyka - nic godnego uwagi. Nie straszy, nie ma klimatu i nudzi, jednym slowem porazka.











Zmieniony przez - Possible w dniu 2015-01-06 15:43:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4580 Napisanych postów 49015 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522737
Affleck, bez polotu - ale film dobry, laska kombinatorka jak cholera

Washington od czasów 'Człowieka w ogniu' nie grał takiego twardziela, chociaż w rolach dramatycznych też się sprawdza znakomicie ('Lot')

ja z kolei obejrzałem 'Brudny szmal' w rolach głównych ś.p. Gandolfini ( legendarny już Tony Soprano), Hardy i Rapece ('Czas zemsty' świetna w duecie z Farrelem) - fajny kryminał, dobre gry aktorskie, zwłaszcza Hardy sprawił mi zaskoczenie na koniec

'Automata' s-f z Banderasem, roboty i zniszczony świat - ale już pewnie oglądaliście wcześniej, ogólnie wyszło w miarę ok, można obejrzeć

'Zanim nadejdzie noc' Cage w roli byłego agenta CIA, który po przejściu na emeryturę nie przestaje od 20 lat szukać swojego dawnego oprawcy - ogólnie film mdły, Cage ostatnio w samych kiepskich filmach gra

'Wróg' z Gyllenhaal - takie filmy trzeba po prostu lubić, ja lubię, ale mi się nie podobał szkoda czasu, zmarnowane 1,5 godziny - mam nadzieję, że Jake wynagrodzi mi tą stratę w 'Wolnym strzelcu'



Zmieniony przez - ASNF w dniu 2015-01-06 15:34:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5418 Napisanych postów 15436 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388538
dla mnie ta automata to syf jakich malo chociaz uwielbam sf, jakies tam przeslanie jest, ale film ciagnie sie jak flaki z olejem od czasu wypadku na pustyni... filmy z cage'em to ja omija od paru lat szerokim lukiem jedynie fajna z nim byla twierdza i 60 sekund, a im nowszy tym gorzej, skonczy w produkcjach klasy z jak segal gylenhal zawsze gra w dobrych filmach, moj kumpel byl na tym nightcrawler(wrog jako polski tytul?) i mowi ze warto obejrzec, ja natomiast srednio lubie tego aktora a nawet srednio minus a goslinga wrecz nie cierpie chociaz gra w samych ponadprzecietnych filmach... fajnie zagral w lars and the real girl, dramacie gdzie kupuje sobie dmuchana lalke i cos mu sie przestawia we lbie ze jest ona prawdziwa i jego rodzina i przyjaciele probuja to zaakceptowac.

Zmieniony przez - lordknaga w dniu 2015-01-06 16:00:37

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10058 Napisanych postów 30391 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728798
Nightcrawler tłumaczyli jako wolny strzelec-ciekawy film.

Litwski przekret utożsamia obawy zachodu przed nowymi krajami ue...
Litwa została przedstawiona jak jakiś teren po faloucie..:)
O Polsce pewnie podobnie myślą...:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5418 Napisanych postów 15436 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388538
tak samo jak bratyslawa byla pokazana w eurotrip

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Iris Kyle po treningu ramion,jak pisze spełniając swoje powołanie staje się szczęśliwsza.



proszę przenieść do tematu zdjęcia i filmy w tym dziale.


Zmieniony przez - MędrcySFDniedozaj**ania w dniu 2015-01-06 19:27:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4580 Napisanych postów 49015 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522737
postu nie da się przenieść, mozesz sam tam wstawić jedynie - 10 razy zdobyć tytuł MS Olympia to nie lada wyzwanie, skoro zakonczyła karierę w zeszłym roku, to w 2015 liczę na Alinę, że będzie miała złoto - jedna z nielicznych kulturystek, która jeszcze zachowuje twarz kobiecą, a Iris to taka chłopicha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5418 Napisanych postów 15436 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388538
jak z nielicznych? popa to jedyna kulturystka ktorej twarz oddaje cos tam kobiecosci irys z ryja wyglada jak brat greena

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Relacja z kultowego Trening Camp u Norberta Tymczaka-15 luty 2014

Następny temat

REGULAMIN X PUCHAR ZIEMI PUCKIEJ W KULTURYSTYCE-ŻELISTRZEWO 2014

WHEY premium