SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

v 2.0-wbija ojciec, wbija matka,wbija sasiad i sasiadka-synthol spam AKIF

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1483269

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1967 Napisanych postów 19829 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731759
No sorry, ale juz wystarczy tego tutaj i jeszcze jakis golodupiec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
W TVN to puszczają na całą PL. W niedalekiej przyszłości będzie więcej tego czegoś. Strach pomyśleć do czego ludzkość zmierza.



Zmieniony przez - LiptonS w dniu 2015-01-16 14:19:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1967 Napisanych postów 19829 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731759
Zauwazylem wlasnie znaczek TVN... to jest to gender , ..szok..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 367 Wiek 49 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23013
Promocja pedalstwa stała się po prostu normą... ciekawe kiedy normalni ludzie zaczną się czuć dyskryminowani?




Zmieniony przez - BiNiOL-GMC w dniu 2015-01-16 15:20:40

1%-er

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4568 Napisanych postów 49011 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522667
ta osoba w długich włosach była kiedyś kobietą? bo ja nie w temacie, niby suchoklates jakiś jest, czyli na tą chwilę wybrała bycie mężczyzną, tak?

EDIT: dobra doczytałem wyżej, nad fotkami

Zmieniony przez - ASNF w dniu 2015-01-16 15:49:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
teraz geje maja wiecej praw niz 'normalni' ludzie za granica w krajach anglojezycznych. jak im zwrocisz uwage to zaraz jestes homofob i traktuja cie jak gowno i co najlepsze ze inni normalni ludzie tez trzymaja wtedy ich strone, cos jak byl ten filmik z rafalalem... to co sie teraz wyprawia jest bardzo przykre i smutne

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4568 Napisanych postów 49011 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522667
w głowach się przewraca - trzeba wojsko przywrócić i dyscyplinę w szkołach - teraz tylko bezstresowe wychowanie w domu, w szkole jak mierne oceny to oczywiście nauczyciel winny, a nie, że dzieciak tępy, 13 lat i fajki jarają, wykrzykują przekleństwa na ulicy - potem rurki ubierają, robią dzióbki i selfie na społecznościówkach - niby stary nie jestem, ale co sie stało z tym światem to ja pyerdole
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
wlasnie, jak jest z ta szkola, jak moj ojciec byl w podstawowce to nauczycielka cie mogla linijka przyj**ac jak cos bylo nie tak... jak ja sie uczylem to mogli drzec ryja na ciebie, wyrzucic z klasy itd. a teraz jak by cos takiego bylo to w ameryce dziecko z rodzicami moze pozwac nauczyciela i moze miec zakaz wykonywania zawodu... od cholery fajnych nauczycielek sypia z niepelnoletnimi(oczywiscie w usa) za moich czasow czegos takiego nie bylo i nie bylo to do pomyslenia. z tym wojskiem to trafna uwaga, pozniej sie cioty i pedalstwo rozrasta, chociaz nie wiadomo co by bylo jak bys byl w jednostce z paroma cieplymi i spal w 1 pomieszczeniu

Zmieniony przez - lordknaga w dniu 2015-01-16 17:00:17

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4568 Napisanych postów 49011 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522667
o tym dzieleniu jednostki to nie pomyślałem i w sumie nie chce o tym myśleć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4568 Napisanych postów 49011 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522667
- czy jeździsz?
- dużym fiatem
- pfff



Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Relacja z kultowego Trening Camp u Norberta Tymczaka-15 luty 2014

Następny temat

REGULAMIN X PUCHAR ZIEMI PUCKIEJ W KULTURYSTYCE-ŻELISTRZEWO 2014

WHEY premium