Gorzów Wielkopolski, a osobiście była wicemistrzyni świata w kulturystyce, Halina Kunicka, będą gościć w najbliższy weekend najlepszych juniorów i weteranów specjalizujących się w sportach sylwetkowych. Przeglądając listę zgłoszeń można tylko cmokać z zachwytu. Tak się składa, że w tych grupach wiekowych mamy mistrzów najwyższej klasy międzynarodowej. Zawody będą więc wspaniałą ucztą dla oka. Tylko spójrzmy na niektóre kategorie.

Juniorki bikini fitness 21-23 lata, do 166 cm: pojedynek aktualnej mistrzyni Europy i świata Patrycji Słaby z rewelacją „Debiutów” Eweliną Weiss. Owszem, Patrycja jest faworytką, ale Ewelina tanio skóry nie sprzeda, a dla kibiców to prawdziwa frajda.

Juniorki bikini fitness 21-23 lata, powyżej 166 cm: w jednym szeregu Natalia Damek, Wiktoria Gąsior, Joanna Tańska i Natalia Krasoń to prawie jak finał Mistrzostw Świata. Damek - aktualna wicemistrzyni świata, Gąsior - wicemistrzyni Arnold Classic Europe, Tańska - wygrywa na Diamond Cup w Skopje i walczy z najlepszymi seniorkami w Madrycie, Krasoń wraca do wielkiej formy.
Juniorki młodsze bikini fitness 16-20 lata: Tu pojawi się największa gwiazda: aktualna mistrzyni świata juniorek Natalia Czajkowska, która, mimo tak młodego wieku, jest już także… mistrzynią świata seniorek! Mega gwiazda!

Obraz może zawierać: 2 osoby, uśmiechnięci ludzie, zbliżenie

Juniorki wellness fitness 16-23 lata: kolejna mega gwiazda - aktualna mistrzyni Europy juniorek i seniorek w open oraz tryumfatorka Rankingu IFBB 2018!

A teraz zajrzyjmy do weteranów.

Weterani kulturyści 40-44 lata: aktualny mistrz Europy i zwycięzca Arnold Classic, Rafał Filipczuk.

Weterani kulturyści 45-49 lat: pojedynek będącego w wielkiej formie Jakuba Potockiego z Mariuszem Bałazińskim zadowoli każde oko.

Weterani kulturyści +55 lat: plejada gwiazd z różnych okresów: Marek Kołecki, Andrzej Ziółkowski, Stanisław Sobczyk i ten najbardziej utytułowany, aktualny wicemistrz Europy i świata Albert Szczygielski.

Weteranki fitness sylwetkowego: licznie (11 zawodniczek) i silnie obsadzona kategoria, z aktualną wicemistrzynią świata Joanną Ucińską oraz Julią Cugier, Eweliną Owczarek i Agnieszką Poborcą.

Weteranki w fitness atletycznym: czwarta zawodniczka ostatnich Mistrzostw Świata seniorek, Aneta Heluszka, zaczyna swoją przygodę w sporcie weteranek.

Weteranki bikini fitness powyżej 35 lat, powyżej 166 cm: aktualna brązowa medalistka Mistrzostw Świata, Anna Biedna.

Ta rewia gwiazd odbędzie się najbliższą sobotę i niedzielę w Gorzowie Wielkopolskim, w Hali Sportowej ZSTiO, przy ul. Czereśniowej 4. Początek o godz. 09:30.

 

Komentarze (0)