Jest liderem w tym dzialeSzacuny
7059
Napisanych postów
63262
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
787449
gdzieś czytałem,że ten zakres ruchu czyli od samego dołu do czubka głowy jest najefektywniejszy pod względem pobudzenia mięśni , ale najgorszy pod względem zdrowotnym dla stawu barkowego , ale zawsze miło dowiedzieć się dodatkowych rzeczy
Pompki na poręczach: 10x masa ciała
10x masa ciała
10x masa ciała
10x masa ciała
Dzień dobry: Ograniczenie do 75% ostatniej serii hack-przysiadów. 10x 45
10x 55
10x 65
10x 75
SS Barki: Unoszenie bokiem + w opadzie + podciąganie do brody. 10x 8
10x 9,5
10x 12,75
10x 12,75
Po treningu 20 minut na rowerku.
Komentarze:
- ściąganie drążka - git, na podciąganie troche za wczesnie
- wyciskanie z kaptura - no te 40kg dosyc ciezko, jednak zaczynać z martwego punktu średnio jest. Dzis tez robilem szerokim chwytem, na kolejnym treningu sprobuje wezej [choc nie wiem czy dam rade wtedy opuscic na kaptur].
- hack przysiady - jakby nic nie wazylo
- porecze - git, wszystkie serie zaliczone. NA dokladanie kg za wczesnie
- dzien dobry - ok.
- ss barki - milutko, nie szarżowałem - pierwsze 10tki
Szacuny
5
Napisanych postów
5699
Wiek
56 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
37378
No właśnie chyba szeroki uchwyt najlepszy jeśli masz opuszczać na kaptur to raczej o zwężaniu nie ma mowy a już na pewno jak wejdziesz na większe cieżary
No dipsowanie na 10-kach pięknie Ci poszło, na 5-kach pewnie zaczniesz dokładać co nie co
Szacuny
125
Napisanych postów
23463
Wiek
39 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
95236
demol Dokładnie jak mówisz - ale obadam z ciekawości na 5tkach.
Dipsy poszły jako tako, choć ostatnia seria to walka była Na 5tkach na pewno będę dowieszał
WODYN Ja tez Zastanawiam się tylko ile kg dowalić Tak wstępnie oszacuję sobie iż 10tki to 80% 5tek i wylicze jakimi kg operować.
Ewentualnie jak bedzie lekko to sie dolozy
Zmieniony przez - adzik123 w dniu 2010-10-07 11:22:21