SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

adzik123 / Iść swoją drogą... / Nowy plan - str 205

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 306690

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7059 Napisanych postów 63262 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787449
gdzieś czytałem,że ten zakres ruchu czyli od samego dołu do czubka głowy jest najefektywniejszy pod względem pobudzenia mięśni , ale najgorszy pod względem zdrowotnym dla stawu barkowego , ale zawsze miło dowiedzieć się dodatkowych rzeczy

dziekuję
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 112 Napisanych postów 16876 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 70061
jak zawsze spozniony

widac ze wakacje udane

czas do roboty ale teraz chyba redukcja

pzdr.
...
Napisał(a)
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 295 Napisanych postów 14936 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31442
ja nie rozumiem Adzika

poswieca sie zeby na wakacjach odyebac taki numer

ja na wakacjach cwiczylbym nadal i zdrowo sie odzywial

przynajmniej w 70% prowadzilbym zdrowy tryb zycia

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 23463 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95236
Rion
Udany

Hubert
Gruby, hehehe

demol
Nie jest lekko dipsowac z taka nadwaga
A wyciskanie z kaptura to nie taka lekka sprawa

koles08
Łi tam z redukcją

WODYN
Spoko, to taka ławeczka, dziś robiłem inaczej

Wakacje to wakacje - każdy inaczej do nich podchodzi.
A straciłem coś? No moze doszlo kilka cm w pasie - ktore defacto i tak nic nie zmienily.

Siła będzie na pewno, a sylwetka - nie oszukujmy się, nie jest najlepsza i nie była
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 23463 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95236
Trening nr 2 - 06.10.10

TYDZIEŃ 1-3; 10 powtórzeń
Poprzedni taki trening:


Ściąganie drążka wyciągu górnego podchwytem:
10x 40
10x 50
10x 60
10x 70

Wyciskanie z kaptura siedząc:
10x 25
10x 30
10x 35
10x 40

Hack-przysiady:
10x 70
10x 80
10x 90
10x 100

Pompki na poręczach:
10x masa ciała
10x masa ciała
10x masa ciała
10x masa ciała

Dzień dobry:
Ograniczenie do 75% ostatniej serii hack-przysiadów.
10x 45
10x 55
10x 65
10x 75

SS Barki:
Unoszenie bokiem + w opadzie + podciąganie do brody.
10x 8
10x 9,5
10x 12,75
10x 12,75


Po treningu 20 minut na rowerku.



Komentarze:

- ściąganie drążka - git, na podciąganie troche za wczesnie

- wyciskanie z kaptura - no te 40kg dosyc ciezko, jednak zaczynać z martwego punktu średnio jest. Dzis tez robilem szerokim chwytem, na kolejnym treningu sprobuje wezej [choc nie wiem czy dam rade wtedy opuscic na kaptur].

- hack przysiady - jakby nic nie wazylo

- porecze - git, wszystkie serie zaliczone. NA dokladanie kg za wczesnie

- dzien dobry - ok.

- ss barki - milutko, nie szarżowałem - pierwsze 10tki


Pozdro!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5699 Wiek 56 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 37378
No właśnie chyba szeroki uchwyt najlepszy jeśli masz opuszczać na kaptur to raczej o zwężaniu nie ma mowy a już na pewno jak wejdziesz na większe cieżary

No dipsowanie na 10-kach pięknie Ci poszło, na 5-kach pewnie zaczniesz dokładać co nie co

Żadnych najmniejszych nawet litości choć mięśnie mdleją i trzeszczą kości....
ZOBACZ MOJE FOTY ,KRYTYKA DOPINGUJE :http://www.sfd.pl/Przyszła_pora_na_foty_Demola-t526073-s1.html
ODWIEDŹ DZIENNIK :
http://www.sfd.pl/Świat_jest_mały,_ale_należy_do_wielkich!_15*10*5_by_WODYN-t592390.html 

...
Napisał(a)
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 295 Napisanych postów 14936 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31442
czekam na 5tki

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 23463 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95236
demol
Dokładnie jak mówisz - ale obadam z ciekawości na 5tkach.

Dipsy poszły jako tako, choć ostatnia seria to walka była
Na 5tkach na pewno będę dowieszał

WODYN
Ja tez
Zastanawiam się tylko ile kg dowalić
Tak wstępnie oszacuję sobie iż 10tki to 80% 5tek i wylicze jakimi kg operować.
Ewentualnie jak bedzie lekko to sie dolozy

Zmieniony przez - adzik123 w dniu 2010-10-07 11:22:21
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1257 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12695
dawno sie niewpisywale, ale fotki z wakacji widzialem odraz [fajny wypoczynek]

dwa tyg byl luz z jedzeniem po powrocie tez mala przerwa a teraz do michy sie przyluz tak jak do treningow i te pare dodatkowe cm raz dwa zniknie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2934 Wiek 31 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25684
Adzik powraca
to ile kg masz zamiar dołożyć?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Separacja czworogłowych.

Następny temat

System treningu dzielonego wg. Weidera - Pomoc

electro
Polecane artykuły