SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Wuchta - trening dla przyjemności

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 417161

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobrze Bracie, że już niedługo będziesz w 100% sprawny zdrówka
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 23463 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95236
No kurde musialem kilka stron nadrobic


Nareszcie zabieg - super
Oby tylko wszystko poszło jak należy


Powiedz mi tylko Rafale - jak Ty przezyjesz na tych zupkach szpitalnych ?!

Czyżbyś Żonke musiał zatrudnić jako catering?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 51295
4mass - mogę wykonywać MC ale tylko w klasyku a sumo mogę zapomnieć. SQ raz mogę wykonywać raz nie. Ciężko określić dlaczego tak się dzieje. Udało mi się nawet do 180kgx4 dojść co i tak jest sporym osiągnięciem jak dla mnie.

Kiedyś grałem w kosza i w kiepskim obuwiu. Naderwałem więzadło boczne ale mimo tego i tak na siłownię uczęszczałem. Przy przysiadzie pewnego wieczoru jak miałem bandaże założone, puściły i tragedia murowana. Kolano spuchło i tak się ciągnie aż do teraz. Mam takie dziwne uczucie czasami jak idę, że kolano na bok ucieka.

Russell - jak naprawię kolano zostanie jeszcze bark, łokieć i plecy

Adrian - wuchta i szpitalne zupki Już mam zakupione kilka batonów białkowych (jeszcze dokupię), będzie serniczek kulrurystyczny oraz codziennie małżonka będzie mięsko dowoziła
Przecież nie mogę umrzeć z głodu

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 304533
To jeszcze lapka weź z blukonektem żebyś na esefde mógł przesiadywać
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 23463 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95236
Albo bede na tyle miły, że daj mi zielen Twoja to przez ten czas Cie zastąpię

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 51295
Hubert - kiedyś miałem iplusa ale to padaka była mimo, że 100metrów od anteny mieszkam. Nikt nie wiedział co jest przyczyną braku zasięgu
Mam cegłę z netem to trochę se popiszę

Adrian - mimo krótkiej nieobecności dam radę pilnować porządku

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 51295









Wrażenia 11/10:

1. 120kg nic nie ważyło, bardzo wolno opuszczałem, długie zatrzymanie i dynamit do góry. Może dodać ze 10kg aby czuć coś na łapkach?

2. poręcze - dzisiaj 3x14 i byłem w szoku, że dałem rady bez mniejszych problemów zwłaszcza, że w zeszłym tygodniu na 12powtrz było ciężko.

Trening trwał może ze godzinkę.





- 80gram vitargo + 20gram BCAA przed treningiem

- 60gram carbo + 30gram vitargo + 20gram BCAA po treningu


Zmieniony przez - Wuchta34 w dniu 2010-09-23 21:30:24

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 23463 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95236
120kg - moze dodac cos zeby cos czuc na lapkach

To dobre
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 51295
no co

trening gdzie nie namęczę się choć troszeczkę to trening stracony

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2920 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25539
Cześć Wuchta, dawno u Ciebie nie spamowałem swoimi głupimi pytaniami, ale mówią kto pyta nie błądzi, a jak zbłądzi to wróci

1. Czy nie podbić kcal w treningowe (bez treningu by zostało 3000 a w treninigowe bym dał 3400, albo i trochę więcej [z węgli]) no i średnio by wyszło 3200 na tydzień. Czy poczekać do końca września i po fotkach i obwodach ocenimy czy dołożyć?

2. Nie czuję zakwasów po treningu, czy to oznacza, że za słabo ćwiczę? Czy źle technicznie? Raszek polecił, żebym spinał mięśnie w ćwiczeniach, w których nie liczy się dynamika, może jak to będę robił to pomoże np. przy WL, czy na biceps

Też mam tak jak Ty, jak się nie męczę na treningu to mam wrażenie, że nic nie zrobiłem... Może to przez plan?

3. W przysiadach mogę sobie delikatnie obniżyć kg i schodzić niżej?

4. Takie osobiste do Ciebie, co byś poprawił, zmienił w tym aktualnych zalożeniach (ew. mogę poczekać do końca września z odpowiedzią )

Pozdro

Zmieniony przez - volvo93 w dniu 2010-09-25 19:49:37
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Duża klata = Duży Ciężar ?

Następny temat

ROZWÓJ/RZEŹBA ODPOWIEDNICH CZĘŚCI KLATKI PIERSIOWEJ

electro
Polecane artykuły