Szacuny
0
Napisanych postów
30
Wiek
45 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
166
tak. ja miałem 2, jeden w 2005 i 2010 i musiałem dostarczyć zaświadczenie z urzędu wojewódzkiego o niezaleganiu z zapłatą. od 2 mandatów decyzję podejmuje komendant, niestety.
imho jest to bez sensu
Szacuny
4
Napisanych postów
258
Wiek
44 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
4803
Z mandatami jest różnie zależy od KWP w niektórych patrzą na to w innych nie ja sam mam kilka mandatów (dużo jeżdżę rocznie około 50 tys) zadzwoniłem do Poznania zapytać się Pani i powiedziała mi że jeśli się nie ma mega dużo to nie wpływa to na decyzję, ale na podkarpaciu o ile dobrze pamiętam to mandaty mają wpływ generalnie też uważam ten przepis za głupi ale co zrobić
Szacuny
0
Napisanych postów
30
Wiek
45 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
166
zaświadczenie, a właściwie jego xero, kazali mi przynieść razem z kwestionariuszem i resztą papierów, właściwie za drugim razem bo ze względu na jego brak musiałem jechac jeszcze raz
Szacuny
0
Napisanych postów
55
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
480
Hej
Chcialem zapytac czy ktos z forumowiczow ma jakies przeciekia apropo kolejnych przyjec...???
Obilo mi sie o uszy ze kolejne nabory maja byc we wrzesniu, ale to nie jest potwierdzona informacja.
Mozecie wypowiedziec sie na ten temat???
Szacuny
0
Napisanych postów
15
Wiek
41 lat
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
72
z ciekawosci - osoba dzwoniaca o MS ukrywa sie pod zastrzezonym numerem? jak nie bede w stanie odebrac telefonu np w pracy to z oddzwonieniem lipa na maxa...