Dzięki aniulka, za wyjaśnienie tej kwestii.
Janus - na pewno można poświęcić czas i skonstruować sobie jakiś plan treningowy, ja wybrałem dość prostą metodę, ale z rezultatów jestem zadowolony ponieważ tydzień codziennego biegania pomógł mi zejść z czasem ok.10sekund na torze przeszkód w porównaniu do pierwszych treningów na sali.
Yoogix - tak jak ktoś już napisał, wyniki TWO można zobaczyć po wyjściu z sali po zakończonym TSF, o ile się nie mylę to Pile na sali jest drewniany parkiet w każdym razie ślisko nie jest - jako obuwie proponuję zwykłe halówki.
Janus - na pewno można poświęcić czas i skonstruować sobie jakiś plan treningowy, ja wybrałem dość prostą metodę, ale z rezultatów jestem zadowolony ponieważ tydzień codziennego biegania pomógł mi zejść z czasem ok.10sekund na torze przeszkód w porównaniu do pierwszych treningów na sali.
Yoogix - tak jak ktoś już napisał, wyniki TWO można zobaczyć po wyjściu z sali po zakończonym TSF, o ile się nie mylę to Pile na sali jest drewniany parkiet w każdym razie ślisko nie jest - jako obuwie proponuję zwykłe halówki.