SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

CKD - fakty nie mity by qaz

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 907671

Ankieta

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 644 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 8193
ok, dzieki Qazar bede liczyl, ze piers i noga maja okolo 30 bialka :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 644 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 8193
a jeszcze jedno duza jest roznica miedzy ta CDK a diata "normalna" (nienisko weglowodanowa) bo ja sie oboawiam, ze nie wytrzymam tej CDK
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 199 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9893
Zdecydowałęm się na NHE zastanawia mnie tylko jedna sprawa. Otóż pisze że po treningu tylko białko i tłuszcz rzadnych węgli. Więc chudy biały ser też odpada bo ma 3gr ww w 100 gr? Nie może byc nawet kilku gram ww?
Jeśli nie to czy np. 5 jajek na twardo będzie dobre?

Pośmiertny awans lub proces za przekroczenie uprawnień - dylemat policjanta.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1539 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 54239
ostatnio na allegro zauwazylem preparat z universal o nazwie carb blocker.sprzedajacy pisze ze preparat ten zapobiega wchłonięciu 38g ww w jednym posiłku.Co o tym sadzicie??Jeśli to dziala to bylo by fajna sprawa na ckd.pisze ze uniemozliwia rozklad ww zlozonych do glukozy.
...
Napisał(a)
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 733 Napisanych postów 31016 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94344
Po koleji ,nisko ww to masz do 100g ww na dzien ,nhe to dotyczy sie w dzien ladowania,mozesz normalnie jesc twarog lub jaja ,carb bloker znam ale szkoda kasy ,lepiej czymaj bilans ww a to nie trudne
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 200 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1665
I ja właśnie wole low-carb bez ładowań i jest super!!! Samopoczucie coraz lepsze!!! i masa idzie !!! i powoluteńku zauważam że chyba kratka się pojawia na brzuchu hehe- a może to po wczorajszym mocnym treningu tak spuch brzuszek !!! ( bo pierwszy raz mam zakwasy na brzuchu a trenuje go już od daaaaaaaaaaaawna i to dużo i często - a zakwasy pierwszy raz hehe! WSPANIAŁE UCZUCIE )

KULTURYSTYKA - I'm loving it!!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1769 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7568
Ok

to jedziemy

NHE
wprowadzenie - czas 14 dni
zapotrzebowanie kaloryczne 2217-200 (jakas redukcja musi byc, czy nie ) tak wiec 2017kca/dzien
5 posilkow x 50g bialka = 250bx4=1000kca
20g ww = 80kca
2017-1080= 937 to dzielimy przez 9 = 105g. tluszczy

tak wiec spozycie na dzien:
250g bialka
105g tluszczy
20g weglowodanow

OK - prosze mi to rozpisac na posilki. 5 posilkow dziennie, w dni treningowe i nietreningowe (cwicze 3xtydzien)
do konca roku bez zadnych odzywek pojade, no moze kretke kupie (ale wtedy dam znac) - a od stycznie full wypas
jak juz bede mial co i kiedy jesc (ile ww, b, t) w jaki posilek to podam swoje potrawy do sprawdzenia

pozdrawiam

tekst roku by Qazar: "h**e sie nie ucza. Matoły j**ane"

moje CKD -> http://www.sfd.pl/temat172029/ moje foty (przed i po redukcji) -> http://www.sfd.pl/temat193733/ 

...
Napisał(a)
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 733 Napisanych postów 31016 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1769 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7568
76 kg

no w porywach 77

tekst roku by Qazar: "h**e sie nie ucza. Matoły j**ane"

moje CKD -> http://www.sfd.pl/temat172029/ moje foty (przed i po redukcji) -> http://www.sfd.pl/temat193733/ 

...
Napisał(a)
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 733 Napisanych postów 31016 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94344
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Białko przed snem - tuńczyk czy odżywka?

Następny temat

Białko 70% z Allegro???

electro
Polecane artykuły