SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

DT cod123, 3 lata str 119

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 270887

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13809 Napisanych postów 23346 Wiek 56 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 636497
Piękne zdjęcie, piękne włosy, piękny makijaż i wszystko pieknie ze sobą pasuje. Zwykle rudy widać kiedy farbowany, a tutaj bardzo pasuje do delikatnej urody i jasnej cery. Miód malina:)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1739 Napisanych postów 2717 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 241274
czwartek- rower 20 km

wczoraj
1. Omlet gryczany pizza z mozarellą
2. Pierś z kurczaka w sosie sojowym, makaron sojowy, warzywa
3. Lody, owoce (babcia przyszła to trzeba było coś zaserwować )
4. Pizza ryżowo-gryczana z chorizo i mozarellą

Dziś testowałam kolejny trening. Martwy sumo w sumie robiłam pierwszy raz nagrałam 50 kg- jest to chyba duży zapas ciężaru, ale na razie skupiam się na technice.
1. Opuszczanie 3x
5/4/3
2. Martwy ciąg sumo 4x3-8
8x40/8x40/7x45/8x50/7x55
3. ściąganie linki z wyciągu górnego jednorącz 4x8
8x17,5/8x17,5/8x20/8x20
4. odwodzenie nogi w bok na wyciągu
na maszynie 10x37,5/8x37,5/8x37,5/8x37,5
5. plank 4x
45s/40s/35s/30s

linka akurat była zajęta.. więc zrobiłam na maszynie. To też dało popalić, mam jeszcze trochę domsy po ostatnim treningu





1. Jajecznica, chleb gryczany, pomidory
2. Udka z kurczaka, frytki z ziemniaków
3. na kolację będę robić sajgonki mniam mniam
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 37 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3400
jak robisz sajgonki?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3452 Napisanych postów 6160 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 264786
Sztanga bardziej przy nogach, tak jakbyś miała ja ciągnąc po linii nóg. I jak odkladasz to najpierw tyłek w dół, a nie ręce jak dla mnie ogólnie ok

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 731 Napisanych postów 1984 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 192645
Martwy ciąg sumo jest super i dla mnie wydaje się dużo prostszy niż klasyczny. Makijaż piękny, nie przesadzony, bo czasem od kosmetyczek wychodzą lalki a u Ciebie piękny naturalny efekt
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1443 Napisanych postów 2141 Wiek 8 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 81408
nocna_furia
cod123
Ja zaczełam od czarnego, później ciemny brąz, później brąz z rudym no i w końcu rudy od kilku lat


ehh farbowanie to ciężki temat. z czarnego trudno zejść na jaśniejszy, Tobie się to pięknie udało i pięknie Ci w tym kolorze. kiedyś się wgłębiłam w mieszanie barw, po tym jak zaaplikowałam koleżance blond na blond który wyszedł... fioletowy...stare dzieje. a może jeszcze wyść siwy lub zielony jak się źle ciepło barw oszacuje . koleżanka przeżyła, ja następnego dnia miałam egzam na prawko (którego nie zdałam) od tamtej pory przestałam się bawić w eksperymenty a koleżanka nigdy wiecej nie powierzyła mi swoich włosów:)



Zmieniony przez - nocna_furia w dniu 8/16/2018 9:14:38 PM

Najlepsze fiolety wychodzą po płukankach do włosów co niby mają zniwelować żółty odcień na blondach albo odcień 89 z Londy - szarość niczym staruszka 80 letnia a nie blond- ile razy prałam włosy zanim się wypłukał Jednak mimo to dalej korci żeby eksperymentować;)

Take your dreams seriously.

...
Napisał(a)
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6886 Napisanych postów 36450 Wiek 47 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 682932
Nadrabiam zaległości. Makijaż i kolor włosów super.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2439 Napisanych postów 12124 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 591142
Pokaż jeszcze kiedyś z przodu to sumo to może się zobaczy czy to ustawienie jest już ok.

Ja z sajgonkami nie radzę sobie z zawijaniem i dałam sobie spokój.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1739 Napisanych postów 2717 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 241274
ja robię z tego przepisu- https://www.kwestiasmaku.com/kuchnia_orientu/sajgonki_przepis/przepis.html, ale nie smażę tylko piekę w piekarniki. Na zawijanie mam swój sposób, po prostu jedna strona druga i to co wystaje po bokach daje pod spód :-

Wczoraj siłka- chyba już ostatnia w tym tygodniu, bo potem trzeba porobić jakieś zakupy i się spakować i w sb wyjazd.

1. hip thrust 12/10/8/6
12x60/10x70/9x80/7x90
2. pompki wąsko na podwyższeniu 5x max
5/4/4/3/3
3. RDL sztanga 4x6-8
8x20/8x30/8x35/7x35
4. unoszenie tułowia na ławce (prostowniki) 4x
10/8/8/8
5. Podciąganie talerza wzdłuż tułowia+ unoszenie ramion w bok leżąc na ławce 4x10
6x8+2x8/6x8+2x8/6x8+2x8/8x8+2x8/

fajnie wszedł ten trening, a bardzo mi się nie chciało.








Zmieniony przez - cod123 w dniu 2018-08-21 15:43:27
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13809 Napisanych postów 23346 Wiek 56 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 636497
Zachcialo mi się sajgonek po tym zdjęciu... A do pieczenia smarujessz oliwką ciasto, czy tak wkładasz bez niczego? 200C? I jak długo się pieką?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT moniuszko

Następny temat

ćwiczenia po ciąży

electro
Polecane artykuły