Bziu, ja wiem, że u mnie to kiedyś byla kwestia głowy i psychy a nie tego jak jem, dlatego się tak ciesze, ze mi to mija
TRENING
3 obwody :
Obciążenie : kb 16 kg
A. Snatch x5/na rękę
B. Martwy ciąg x 15
C. Pompka x 15
D. Sit up x 20
E. Jumping Squat x 15
F. American Swing x 15
H. Push Press x 3/na rękę
1 min przerwy
+ trochę stabilizacji i wzmacnianie posladkowego średniego
+20 min truchtu na powietrzu
Obwód inny niż ten, który dostałam od Bziubzius, bo tak jak pisałam wcześniej, do dyspozycji miałam tylko pożyczonego w siłowni kettla

Ilość powtórzeń dostosowana do ciężaru, w niektórych ćwiczeniach 16 kg to za mało ( np mc)a w niektórych zdecydowanie za dużo (np push press)
Generalnie fajnie, poruszalam się zmachalam, od razu człowiek inaczej się czuje
Oprócz tego sporo spacerów, bo w ciągu dnia nazbieraly się ze 3 godziny, pogoda ładna, wolny dzień to trzeba korzystać
DIETA
2300
150 / 80 / 250
+cheat
1. Jaja,
płatki owsiane, kakao, gruszka, mleko migdałowe
2. Tak samo jak 1. tylko mandarynki zamiast gruszki
3.,4.Ryz biały, pierś z kurczaka, olej kokosowy, warzywa
+cheat : rodzinna kolacja

leczo, trochę ryby po grecku, 3 kromki chleba zytniego z wędliną
