SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

[DT] Franii

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 87670

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1430 Napisanych postów 15979 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 230563
Barcelona jest cudowna tylko czekam aż będę mogła tam wrócić. Zazdroszczę i jednocześnie cieszę się, że mogłaś sobie wypocząć
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja nie pamiętam, żeby jakiekolwiek inne miejsce wcześniej zrobiło na mnie takie wrażenie

A dziś w końcu...
TRENING

1. Wyciskanie płaska 5 x 8
35 / 40 kg

2. Przysiad bułgarski 4 x 12
6 kg

3. Ściąganie V do klatki 4 x 12

4. Ściąganie drążka prostymi rękoma 4 x 15

5. Bird Dog 4 x 20

6. Face Pull siedząc 4 x 15

7. Odwrotne pompki 4 x 15

8. Plank 4 x max

Ciekawe czy jutro poczuje coś po tym treningu

DIETA
2800 kcal

175 / 90 / 325

1. Jaja, mąka gryczana, mąka z nasion amarantusa, gruszka, masło orzechowe
2. Awokado, batat, odżywka białkowa, orzechy pekan, mleko migdałowe (na zdjęciu )
3. Po treningu : odżywka białkowa, banan
4, 5, 6. Ryz biały, pierś z kurczaka, olej kokosowy, parmezan, warzywa

Czyli wracam juz w pełni..

...
Napisał(a)
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4325 Napisanych postów 18005 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 282956
o ten deser z batatem wygląda mega apetycznie

a dlaczego miałabyś nie poczuć treningu?
po małej przerwie na pewno będzie czuć (y)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
bziubzius
o ten deser z batatem wygląda mega apetycznie

a dlaczego miałabyś nie poczuć treningu?
po małej przerwie na pewno będzie czuć (y)


A powiem Ci, że nawet wstałam dziś bez bólu Chyba się obijalam

TRENING

1. Martwy ciąg sumo 5 x 8
75 kg

2. wyciskanie hatnli siedząc 4 x 10
12 kg

3. unoszenie bioder ze sztangą 4 x 15
75 kg

4. podciąganie 5 x max
zrobiłam na maszynie 5 x 10

5. rozpiętki 4 x 15
8 kg

6. uginanie z hantlami 4 x 12
8kg

7. allachy 4 x 20

Obciążenia powtórzone z ostatniego treningu Zdecydowanie cięższy trening niż wczoraj.

DIETA
2800 kcal
175 / 90 / 325

1. Jaja, mąka gryczana, mąka z nasion amarantusa, jabłko, masło orzechowe, mleko migdałowe
2. Kasza jaglana, jabłko, odżywka białkowa, olej kokosowy
3. Jajo, mąka gryczana, parmezan, koncentrat pomidorowy, pomidor
4.,5. Ziemniaki, schab, oliwa z oliwek, orzechy pekan

Dziś wieczorem prowadzę dwie godziny zajęć i od razu po nich jadę na weekend do rodziców Ale w planie mam "ukraść" ketla z mojej siłowni i zrobić w domu obwodowke w sobotę albo niedziele, żeby znowu się tak długo nie obijac
...
Napisał(a)
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4325 Napisanych postów 18005 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 282956
nie zawsze musi być ból
czasem nie ma, ale trening i tak porządny

złodziejaszek Kettli
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
bziubzius
nie zawsze musi być ból
czasem nie ma, ale trening i tak porządny

złodziejaszek Kettli


Wiem, wiem, ból to żaden wy znacznik, nie było go, ale takie zmęczenie mięśni czuć

Dziś DNT, odpoczywam u rodziców, takie pełne lenistwo, jeszcze nie wstałam z łóżka, ruszyłam się tylko zrobić sniadanie i dalej leżę oglądając bajki

A jutro wykorzystam skradzionego ketla

DIETA
2300 kcal

150 / 80 / 250

1. Jaja, płatki owsiane, gruszka, wiórki kokosowe
2.,3. Kasza gryczana, pierś z kurczaka, olej kokosowy, warzywa
4. Jaja, płatki owsiane, banan, jogurt grecki
5. Serek wiejski, jabłko, wiórki kokosowe

I tak jeszcze co do ostatniego wyjazdu, pierwszy raz zdarzyło mi się, że wróciłam z urlopu chudsza niż na niego pojechałam Chyba uczę się powoli dobrych, zdrowych relacji z jedzeniem i nie traktuje urlopu i wyjazdów jako okazji do najedzenia się tego czego nie jem na codzień bez umiaru
...
Napisał(a)
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4325 Napisanych postów 18005 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 282956
na co dzien jesz dobrze, nie mało, to organizm nie rzuca się jak szczerbaty na suchary
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Bziu, ja wiem, że u mnie to kiedyś byla kwestia głowy i psychy a nie tego jak jem, dlatego się tak ciesze, ze mi to mija

TRENING

3 obwody :
Obciążenie : kb 16 kg

A. Snatch x5/na rękę
B. Martwy ciąg x 15
C. Pompka x 15
D. Sit up x 20
E. Jumping Squat x 15
F. American Swing x 15
H. Push Press x 3/na rękę
1 min przerwy

+ trochę stabilizacji i wzmacnianie posladkowego średniego
+20 min truchtu na powietrzu

Obwód inny niż ten, który dostałam od Bziubzius, bo tak jak pisałam wcześniej, do dyspozycji miałam tylko pożyczonego  w siłowni kettla Ilość powtórzeń dostosowana do ciężaru, w niektórych ćwiczeniach 16 kg to za mało ( np mc)a w niektórych zdecydowanie za dużo (np push press)

Generalnie fajnie, poruszalam się zmachalam, od razu człowiek inaczej się czuje

Oprócz tego sporo spacerów,  bo w ciągu dnia nazbieraly się ze 3 godziny, pogoda ładna,  wolny dzień to trzeba korzystać

DIETA
2300
150 / 80 / 250
+cheat

1. Jaja, płatki owsiane, kakao, gruszka, mleko migdałowe
2. Tak samo jak 1. tylko mandarynki zamiast gruszki
3.,4.Ryz biały, pierś z kurczaka, olej kokosowy, warzywa
+cheat : rodzinna kolacja leczo, trochę ryby po grecku, 3 kromki chleba zytniego z wędliną

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
DNT

Od jutra wracam do regularnego trenowania. Dawno nie miałam takiej przerwy, ale myślę, że dobrze mi to zrobiło

Mam straszne zakwasy po wczorajszym machaniu kettlem

DIETA
2300 kcal
150/ 80 / 250

1. Serek wiejski, banan, płatki jaglane
2,3. Ziemniaki, udziec indyka, buraki
4. Jaka, płatki owsiane, mandarynka, starta marchewka
5. Płatki owsiane, odżywka białkowa, orzechy pekan

Od jutra wracam tez do pracy.. I to od razu z grubej rury.. Zaczynam od 14 godzin.. Za to kolejne dwa dni juz tylko po 10.. Na szczęście czwartek wolny, niestety to jedyny wolny dzień w tym przyszłym tygodniu


Zmieniony przez - Franii w dniu 2016-11-13 11:42:03
...
Napisał(a)
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4325 Napisanych postów 18005 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 282956
ja wiem wiem, ale te dwie kwestie się mocno potrafią ze sobą zazębiać
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BAD ASS SQUAD - aniaj

Następny temat

Pierwsze kroki do lepszego życia

electro
Polecane artykuły