SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

VLCD - Grupa wsparcia [ZAŁOŻENIA DIETY str. 98]

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 264896

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 441 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45240
a jakiś pomysł na minimalne "zalanie" a fajne nabicie ?chodzi o forme na dwa dni do sesji foto.
vld 6 tygodni, w tle joha, cypio 400 week i winko 40 ed

Bo bycie Slonzokiem to nie prawo a przywilej. To naszo wielko siła!

http://www.youtube.com/watch?v=oZLb7lh4_ws

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 45 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6619
Panowie od dzisiaj wszedłem na vlcd, leciałem wcześniej clen i jestem aktualnie w 3 tygodniu, system 5 on 2 off. Doszedłem do dawki 160 mcg, czy na vlcd zmniejszyć dawkę? Dodam iż od poniedziałku wjeżdżam również na t3 25 mcg jak na razie. Także t3+ clen, dawki 25 mcg oraz 160 mcg będą za duże czy w sam raz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1907 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36081
Woda musi byc ,wegle pociagna wode do miesni wtedy sa fajnie nabite po za tym masa to masa a redu to redu ,w srodowisku wodno azotowym organizm ma najlepsze warunki do wzrostu ,fakt mozna utrzymac dalej jako taka forme po redukcji np. Reverse diet ,krecic aero ,dobra dietea i w ten sposób trzymac fajna nabita sylwetke przez lato a wode zawsz mozna w razie czego szybko spuscic wode mozna szybko w razie czego a fat pali sie dluzej

Zmieniony przez - KabaSss w dniu 2014-05-22 12:47:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
Ja spróbuję gliceryny przy ładowaniu, powinien ładnie upchać wodę z pod skóry do mięśni.

Zmieniony przez - pater007 w dniu 2014-05-22 13:01:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 959 Napisanych postów 2729 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46484
4 dzien na vlcd i dzisiaj nljuz nie ssie i zamulenie tez mniejsze z dnia na dzien coraz lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 180 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5073
spoiler11
Panowie od dzisiaj wszedłem na vlcd, leciałem wcześniej clen i jestem aktualnie w 3 tygodniu, system 5 on 2 off. Doszedłem do dawki 160 mcg, czy na vlcd zmniejszyć dawkę? Dodam iż od poniedziałku wjeżdżam również na t3 25 mcg jak na razie. Także t3+ clen, dawki 25 mcg oraz 160 mcg będą za duże czy w sam raz?


Taką "elitę" spalającą lepiej wybij sobie z głowy bez towaru bo spali Cię nie źle, z tego co czytałem ludzie lecą do tego z trenem i testem i wtedy jest ok, sam również lecę clen z t3 ale w tle idzie test. Osobiście bał bym się to lecieć bez towaru :)

ps. co do nabijania too troche dziwna moda, bić w siebie insuline itp aby po prostu miec lepsze nabicie na dzień ładowania ? Według mnie to już wysoka półka, na przyszłe wakacje będzie VLCD+ T3 + DNP, coraz bardziej hardcorowe to wszystko

Zmieniony przez - mateusz171294 w dniu 2014-05-22 13:35:34

"Szaleństwem byłoby robić tę samą rzecz wiele razy w taki sam sposób i oczekiwać innych rezultatów" - Albert Einstein

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
borocek
udało sie komus wyjsc z diety w taki sposob ze dodawał kcal stopniowo fet dalej lecciał, wody nie nabrało a nabicie powoli wchodziło ?


Skończyłem vlcd tydzień temu, od tego czasu wszedłem na dość wysokie węgle (po dwudniowym ładowanio-obżarstwie) i na dzień dzisiejszy wyglądam lepiej niż na koniec vlcd (nabicie, okablowanie) a pas bez zmian. Także u mnie się to sprawdza (wejście na zaplanowaną ilość kal od razu)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21491
U mnie 4 dzien dzisiaj, kulminacja, najlepsze jest to, ze na IF+VLCD glodu nie czuc w ogole prawie. Ale za to wydolnosc strasznie spadla, a nogi dzisiaj. Musze wytrwac jak najdluzej i chooy. Nie bede fisiowal, ze kozak jestem, ale sie postaram.

Zmieniony przez - kubsztix w dniu 2014-05-22 14:18:03

Znowu do przodu.... Chyba:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 45 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6619
mateusz171294
spoiler11
Panowie od dzisiaj wszedłem na vlcd, leciałem wcześniej clen i jestem aktualnie w 3 tygodniu, system 5 on 2 off. Doszedłem do dawki 160 mcg, czy na vlcd zmniejszyć dawkę? Dodam iż od poniedziałku wjeżdżam również na t3 25 mcg jak na razie. Także t3+ clen, dawki 25 mcg oraz 160 mcg będą za duże czy w sam raz?


Taką "elitę" spalającą lepiej wybij sobie z głowy bez towaru bo spali Cię nie źle, z tego co czytałem ludzie lecą do tego z trenem i testem i wtedy jest ok, sam również lecę clen z t3 ale w tle idzie test. Osobiście bał bym się to lecieć bez towaru :)

ps. co do nabijania too troche dziwna moda, bić w siebie insuline itp aby po prostu miec lepsze nabicie na dzień ładowania ? Według mnie to już wysoka półka, na przyszłe wakacje będzie VLCD+ T3 + DNP, coraz bardziej hardcorowe to wszystko

Zmieniony przez - mateusz171294 w dniu 2014-05-22 13:35:34



Spokojnie bije i testa i tren :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 505 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14638
Witam panowie :) mam takie pytanie jakie suplementy dodajecie na ketozie izolat białka , błonik , multi witaminę omegę 3 . Można dodać to tego kreatyne jabłczan czy mono . I czy można dodać przetrewningówkę np jack3d . A i jak jest z przyprawami normalnie można przyprawiać kurczaka bazylią chili solą itp . A i z witaminek będzie jechać prop tren ace t3 i clen na zmianę . Bo tutaj macię filmik

i nie wiem czy słuichać tu pana słodkiewicza :) A i co sądzicie o kazeince na zapchanie się na noc żeby nie być głodnym.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Odblok po propie 100mg e2d 8 tyg

Następny temat

Plan na cykl wzglednie krótko i mocno

WHEY premium