SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

VLCD - Grupa wsparcia [ZAŁOŻENIA DIETY str. 98]

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 264881

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3196
Jestem w 4tyg VLCD. Rozbilem dawke Cypio z 250mg e4d na 125 mg e2d + 100 mg mastera. Zaczalem miec problemy ze wstawaniem i czestsze bole glowy. Czy to bardziej spowodowane jest tym, ze cypio trzyma stezenie lepiej czy rzez to, ze organizm po 4tyg na VLCD juz zaczyna upadac ?Z energia tez gorzej. Tez tak mieliscie na VLCD po paru tyg czy to raczej wina supli ? Przez te 3tyg + swieta i ladowanie czulem sie zaj**iscie a tu nagle puff ...

Zmieniony przez - iCzi w dniu 2014-04-24 13:47:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
niektorzy bole glowy notuja przy masterze wlasnie

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1524 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15475
kolego wyzej kazdy reaguje inaczej ja na vlcd czułem sie lepiej niz na "normalnym" jedzeniu...

Zmieniony przez - rafiz w dniu 2014-04-24 17:14:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1907 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36081
co masz na mysli lepiej ? ,czy to nie ty jesteś tym typkiem który pisał ze poszła mu siła na vlcd bo nie uwierze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 44057 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 134427
też miałem wrażenie wzrostu siły i "mocy" przez pierwsze kilka dni- wrażenie to szybko mija
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Ja na "dzień dobry" redukuję ciężary na rzecz większej liczby powtórzeń czy jakichś superserii. Ale spadek siły na pewno następuje bo widzę różnicę jak wracam do treningów na masę.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 44057 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 134427
u mnie głównie w trójbojowych w dół bardzo, najwięcej w przysiadzie, żeby wstać z dużym ciężarem to już po prostu mocy brakuje.
Miałem tydzień przerwy nieplanowany od vlcd przez święta i chorobę, zobaczę jak jutro będzie szło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
U mnie po świątecznym ładowaniu po prostu koszmar. Tak fatalnie się nie czułem nawet jak po tygodniu choroby wróciłem do treningów.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1907 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36081
nie radze zebytnio redukowac ciezaru na rzecz wiekszej liczby powtórzeń ,moim zdaniem to właśnie cieżar jest tym co trzyma miesien
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 44057 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 134427
po jednym dniu ładowania zawsze miałem full mocy, a po kilku niestety nie miałem okazji spróbować.
Byłem dzisiaj i było słabo, ale to pewnie przez to, że we wtorek jeszcze na kroplówkach jechałem
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Odblok po propie 100mg e2d 8 tyg

Następny temat

Plan na cykl wzglednie krótko i mocno

WHEY premium