SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

VLCD - Grupa wsparcia [ZAŁOŻENIA DIETY str. 98]

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265779

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
karzel
Micz, wychodziłeś może już kiedyś bezpośrednio z vlcd na masę omijając fazę podtrzymania (to słynne maintace wg. Galeniko) ? Jak tak, to jak zmieniałeś środki/ilości między vlcd a masą? :)


Ja nie zmieniam srodkow miedzy masa, a redukcja
Wchodzilem "na mase" jak rowniez na "swiniomase" (czego nie polecam),
Trzeba dac sobie tydzien na wejsce na bilans dodatni, zalezy tez z jakiego pulapu odtluszczenia zaczynamy, im nizszy bf tym bardziej trzeba uwazac zeby nie naciagnac w hooy wody.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
miczelx
karzel
Micz, wychodziłeś może już kiedyś bezpośrednio z vlcd na masę omijając fazę podtrzymania (to słynne maintace wg. Galeniko) ? Jak tak, to jak zmieniałeś środki/ilości między vlcd a masą? :)


Ja nie zmieniam srodkow miedzy masa, a redukcja
Wchodzilem "na mase" jak rowniez na "swiniomase" (czego nie polecam),
Trzeba dac sobie tydzien na wejsce na bilans dodatni, zalezy tez z jakiego pulapu odtluszczenia zaczynamy, im nizszy bf tym bardziej trzeba uwazac zeby nie naciagnac w hooy wody.

U mnie to będzie poziom 7-8%. Co do tego tygodnia by wejść na bilans dodatni ... chciałem sobie dać na to do 4 tygodni, a tutaj tydzień, spróbuję robić to intuicyjnie, z rotacjami ww i tłuszczu, zdam raport No nic, zobaczymy jak pójdzie.
Co do ogólnego przeglądu moich zmagań z vlcd: głód nie męczy, zjadam 3 posiłki dziennie, od 2 dni dorzuciłem heliosa, będę bił 2ml w DT (80mcg clenu i 10.8mg yohy) , w dnt 1ml Heliosa (40mcg clenu i 5.4mg yohy) oraz rano na czczo zacznę dorzucać coś joszki, i tak posiłki bez WW to mogę się bawić. Clenu nie będę podbijać, mam 50ml to starczy na trochę :)

Zmieniony przez - karzel w dniu 2014-03-30 17:42:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Powinienem napsiac minimalnie tydzien, sadzilem ze chcesz jak najszybciej,
Nie napisales na jakim etapie jestes obecnie ?

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
miczelx
Powinienem napsiac minimalnie tydzien, sadzilem ze chcesz jak najszybciej,
Nie napisales na jakim etapie jestes obecnie ?
]
Chyba jakoś 4-ty tydzień zaczynam albo coś takiego, jeszcze 2-3 ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191524
lodzianin yoszka działa gdy masz nisko cukier a więc , na czczo , 2h po posiłku i po treningu .
Ja dawałem takim system 5 minut biegu 10/12 sprintów yoha + spalacz z ketonami (thermo lizzer ) i bieg 30-45 minut (yoszka działa jeśli niskie tętno mamy czyli aeroby) potem 6 sprintów i 5-10 minut chłodzenia.
Jeśli Ci się nie śpieszy możesz dawać dzień przed nogami/plecami jakieś 300-400 gram węgli na ostatnie posiłki .
Mi osobiście dawało dużo energii , a i w ten dzień unikać spalaczy .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Rzecz wiadomo, ze joszka wlasnie bez wegli nie z weglami, podstawowa wiedza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
teoria teorią, praktyka zupelnie inaczej

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21491
Ja joszke dostalem ostatnio, jak to najlepiej szamac na tej diecie? Narazie mialem zamiar jesc z kofa 2 tyg. pozniej clen.

Znowu do przodu.... Chyba:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Korzystal ktos z sibu? Sprawdzi sie przy vlcd?

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
ogranicza apetyt,tak więc na pewno by nie zaszkodziło w koncu to dział doping

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Odblok po propie 100mg e2d 8 tyg

Następny temat

Plan na cykl wzglednie krótko i mocno

WHEY premium