SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

VLCD - Grupa wsparcia [ZAŁOŻENIA DIETY str. 98]

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 264366

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
KruQ jestem za ale jednocześnie chciałem prosić o usunięcie zdjęcia z twojego przepisu, tekst ok ale fotka na vlcd nie pomaga

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1524 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15475
u mnie ładowanie miałobyc tylko 3-4 dni a juz mam tydzien:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Logan ale to masz przecież prawie bez węgli jak dasz bez jabłek więc możesz śmiało wciągać

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 149 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28033
Kazimierzu
Seewy
kazimierzu - jakie wyniki/efekty?

waga ok 16 kg , w pasie 19 cm, obwody mierzyłem dzisiaj, nie jest źle, max po centymetrze spadło. Ładowanie ostatnio co 7 dni, bo wariowałem już niestety, ale ostatniego mogłem nie robić, bo tylko 0,5kg poleciało w tydzień, czyli słabo.

obecna waga 88,4
obwód pasa 76( mierzyłem kilka razy, nie wygląda żebym miał tak mało)
obwód bioder 80

Fotki zrobiłem, ale nic na nich nie widać , zaraz może jakieś jedno najlepsze wybiorę i zapodam ze zdjęciem z "masy"


Zapodaj jakieś foty Kazimierzu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 44057 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 134427
KruQ
Ja do świąt, czyli 4 dni robię ładowanie. I tak nic by nie było teraz z VLCD bo żona się już zabrała za ciasta i jakieś inne przysmaki i co chwila jest a to tego spróbuj a to tamtego... a jak nawet nie ma to jest "a mogę tego spróbować?"


mam tak samo, jutro zrobię jeszcze jak się naładuję trochę

Edit: zły cytat niechcący wziąłem.

Obecne wrażenia po najedzeniu się ? ta dieta nie dla naturali

Zmieniony przez - Kazimierzu w dniu 2014-04-18 19:56:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1921 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 68916
jak tam u was na swieta ? odpuszczacie vlcd ? ja robie 4 dni przerwy dzis juz wrzucilem pare przysmakow ale prawdziwe zarcie zacznie sie dopiero od jutra z tym ze planuje jesc sporo ale ograniczac wegle do minimum zobaczymy jak to wyjdzie bo pamietam rok temu bylem juz w formie i na swieta tak zaszalalem ze ladnie podlalo
ps wskoczylem na prop 50mg tren ace 75mg master 75mg wszystko ed i nadal plasko ciekaw jestem czy jakbym podbil do 100mg ed czy cos by podzialalo, chociaz leci 50mcg t3 z rana wiec tez moze byc przyczyna

"... i zesłał ich Pan na ziemię by siali zamęt i zniszczenie"
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 572 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17585
Podbicie dawki duzo nie zmieni leci tren a 100/eod i pompa tylko na treningu potem znowu nalesnik. Właśnie zjadłem 6 pomarańczy co by przygotować wątrobe do swiąt rano pierwsza uczta ale zatancze w kuchni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Ja mam zamiar zjesc wszystko, lodowka sie nie domyka,
Zona upiekla mi 2 ciasta, a ja upieklem mega sernik z dodatkami typu 350g orzechow, puszka mleka skondensowanego, 150g rodzynek, spod sernika brownie z gorzkiej czekolady z solonymi fistaszkami, na gorze sernika creme brulee, wylewal sie z formy jak pieklem
Duzo bialej kielbasy, zestaw serow do jedzenia z krakersami, pasztet domowej roboty i udziec jagniecy, takie menu mniej wiecej
Zamierzam jesc niedziele i pon bez zadnego umiaru, pozniej tyle na ile bedzie zarcia w domu zeby nic nie zostalo i powrot do diety, byc moze ud2

Dzis minely 4 tyg i 5 dni diety, na wadze -13.6kg, w pasie -13cm


Zmieniony przez - miczelx w dniu 2014-04-19 08:10:31

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Już widzę po tym opisie, że chciałbym uzupełnić mój notes Twoich przepisów o ten na mega sernik

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Przepis eksperymentalny, sporo sie naglowilem jak to zrobic
Zeby nie spamowac, po swietach kalorie beda dalej wyzsze ale pewnie z tluszczu bardziej niz ww ,
Dobrze mi to zrobi bo jestem wycienczony konkretnie,
Wczoraj to co mi sie nie zmiescilo do blachy to zzarlem , sporo orzechow prazonych z miodem maslem i syropem klonowym (bo takie poszly do sednika%), twarogu, masy na creme brulee,
I znow obudzilem sie 300g lzejszy, wiec cos jest na rzeczy juz.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Odblok po propie 100mg e2d 8 tyg

Następny temat

Plan na cykl wzglednie krótko i mocno

WHEY premium