SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

VLCD - Grupa wsparcia [ZAŁOŻENIA DIETY str. 98]

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265858

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2246 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35386
co to za pytania, przeczytaj caly temat to bedziesz wiedzial

O jedna osobe mniej na ziemi? A jakiez to ma znaczenie?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
Ketoza to pozyskiwanie energii z tłuszczy więc jak niby tłuszcze mają Cię z tego stanu wybić...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 243 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8643
Panowie dzisiaj zaczalem ladowanie bo waga juz w ogole nie leciala przez ost. 5dni ani obwody a samopoczucie bylo bliskie padaki. Tak +/- przyjalem dzisiaj 5g ww na kg i zaczalem z rana od pieczywa pelnoziarnistego i po 3 bułach juz mam dosc. Apetyt mi zabiło i w sumie dostalem energii i juz nie mam na nic ochoty. Czy juz nic nie ladowac w siebie ww ? Trudno nazwac te 3 bulki ladowaniem jak to jest ok. 110g ww. Chcialem jeszcze zaladowac ryzu, płatkow i pieczonych ziemniakow. Bialko ucialem, tł tylko tyle co z miecha ( wołowiny ).

100% Creatine Confessor by injection!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2242 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42187
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
nic nie dodawaj, jezeli juz nie ma glodu to zbawienie,
zostaw tak jak jest

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2242 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42187
miczelx ale w takim razie co to za ładowanie na tak małej ilości jedzenia ? , chyba że ładowanie ma polegać na zaspokojeniu apetytu jeśli tak to sorki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Podstawa reukcji to nie jesc kiedy nie jest sie glodnym, nie bede sie rozdrabnial nad oczywistosciami

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2242 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42187
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Tym lepiej dla niego, szybciej spali nadmiar, widocznie wiecej nie potrzebowal, chociaz pewnie za pare h glod wroci

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 243 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8643
Na razie jestem 4h po posiłku ktory wypisałem i czuje sie jeszcze pełny. Co najwyzej wrzuce jeszcze jabłko i moze zrobie nalesniki z bialek jaj + płatki owsiane. Ogolnie zdziwilem sie bo nie moglem sie doczekac a tu taki zonk. Ogolnie nie wiem czy to placebo czy cos ale dzieki tym 3bułką wrócił mi humor i troche energii. Zobaczymy jak bedzie dalej.

100% Creatine Confessor by injection!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Odblok po propie 100mg e2d 8 tyg

Następny temat

Plan na cykl wzglednie krótko i mocno

WHEY premium