SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

VLCD - Grupa wsparcia [ZAŁOŻENIA DIETY str. 98]

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 264805

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
karzel

Kruq, czy to ponowne ssanie i brainfog jest zawsze wyznacznikiem wybicia z ketozy na tego typu dietach?

Zawsze/nie zawsze, to sprawa indywidualna. Ale, jak wiemy, ketoza polega na tym, że organizm czerpie energię z tłuszczu. Wybicie go z tego stanu oznacza ponowne przejście na tradycyjne zasilanie, czyli węgle. Ponieważ nie są one dostarczane w wystarczającej ilości to organizm zaczyna się od nowa domagać ich, właśnie generując uczucie głodu, ssania itp...

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Macie problemy z tym twarogiem, to go wywalcie z diety i juz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94421 Napisanych postów 364346 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668864
ja twaróg będe jadł mam do tego mr Big Mineral low carb w dwóch smakach to sie smacznie zje i bez ww

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 243 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8643
Dzisiaj nalałem na paseczek i mam ten najciemniejszy kolor wiec wychodzi na to, ze w 2dniu juz jestem w ketozie. Pomógł chyba fakt, ze mimo, ze jechalem na IFie to jadlem max 150g ww dziennie. Podstawowe sajdy bol gowy z rana wczoraj i dzis, zamglone widzenie po aerobach i to fest... Ale ogolnie samopoczucie nie jest tragiczne.

@Lodzianin - o kurde dobry patent ten mr. Big niezauwazylem wczesniej. Moze faktycznie jak sie do twarogu doda to bedzie wchodzic jak woda


Zmieniony przez - Grimmjow. w dniu 2014-03-25 21:20:52

100% Creatine Confessor by injection!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 917 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 88499
lodzianin1
ja twaróg będe jadł mam do tego mr Big Mineral low carb w dwóch smakach to sie smacznie zje i bez ww

jakie smaki zamówiłeś i który lepszy dla ciebie? będę zamawiał dla siebie,a nie wiem co tam najlepsze

Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3196
Dla mnie jak jestem na takich kaloriach to wszystkie smaki z mr. Biga dobre :D, mam multi i jest okej. Mialem grejfruta mimo, ze srednio lubie to smakowo bardzo okej. Ja mam za to inne pytanie. Srednio mam 1550 - 1600kcl na tym VLCD. Mniej wiecej mam 300 - 310g bialka dziennie / WW z warzyw + troche z twarogu i białka proch i tluszczy z kury i albo z zóltek albo z oliwy. Czy takie wartosci moga byc okej ? Jestem 3dzien i papierek wskazuja ta przedostatnia skale wiec mysle, ze jutro najpozniej pojutrze powinno juz byc full.

Zmieniony przez - iCzi w dniu 2014-03-25 22:38:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1907 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36081
naprawde z miesni nic wam nie leci na tej diecie ? to uczucie osłabienia,brak energii,apatii i niemożliwości zrobienia pożądnego treningi jakoś mnie zniecheca do tej diety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
hmm....przy takich antykatabolikach...? ;)

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1907 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36081
nie wiem czy az tak wierzyc w te antykataboliki w moim przypadku to byłby prop i bold np. ,na trenie inna sprawa bo on to juz chyba wogole wyłącza kortyzol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
Leciałem na 50 mg propa e2d i nie popaliłem mięsa. Nie ma się czego bać.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Odblok po propie 100mg e2d 8 tyg

Następny temat

Plan na cykl wzglednie krótko i mocno

WHEY premium