SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

VLCD - Grupa wsparcia [ZAŁOŻENIA DIETY str. 98]

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 264872

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 243 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8643
Poszlo troche wiecej wczoraj jak mowilem, ale ogolnie nie bylo to jkies hiper ładowanie. Bylo w 100% czyste i dzisiaj czuje sie bardzo dobrze i lece dalej. Ogolnie dzisiaj w lustrze jak sie zobaczylem to sie mocno zdziwilem, ze taka "mala" ilosc wegli zrobila robote. Przez caly wczorajszy dzien poszlo

- 4x Bułka pełnoziarnista
- 600g ziemniaków pieczonych
- 150g płatków owsianych
- 3x Serdnie zielone jabłka
- 300g antrykotu + 300g poledwicy wołowej
- 100g twarogu + 30g kazeiny

Dzisiaj troche ssa ale jakos to zwalcze. Wrzuce w siebie 8 bialek jaj i moze cos zapcha. Ogolnie jestem zadowolony. Wyszlo ok. 500g wegli. Nie wiem jakby to bylo jakbym jechal na smieciach ale nie mialem parcia ani na slodkie ani na fast foody.

100% Creatine Confessor by injection!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 363 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14745
niezła robota miczelx,zaczyna mi się 2 tydzień vlcd, progres widać wagowo i wizualnie jest super. Aktualnie trzymam się 3g białka/1kg do 30g w 30g t. Myślicie że jak nie czuję się głody uciąć trochę z tłuszczy? Bo chciałem wprowadzić co 2-3 dzień wątróbkę z kury w granicach 200-250g.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 180 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5073
Pomis widzę w tym samym czasie zaczęliśmy vlcd, u mnie (posto z LC) spadlo z 82 do 80, po 3 dniach staje na wage a tu 81... i weź tu zrozum, jedyne co mi przychodzi do głowy to woda...

edit. Przeanalizowałem założenia diety i nasunęło mi się pytanie, czy małe okno jedzenia na if (np 2 godziny na dobe) nie zaingeruje w ketoze ? (w końcu naraz dostarczamy kilkaset gramów warzyw a Miczu pisał, aby rozkładać je na dzień.

Zmieniony przez - mateusz171294 w dniu 2014-04-14 12:12:39

Zmieniony przez - mateusz171294 w dniu 2014-04-14 12:12:55

"Szaleństwem byłoby robić tę samą rzecz wiele razy w taki sam sposób i oczekiwać innych rezultatów" - Albert Einstein

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Doswiadczenie wskazuje na to, ze nie jest to problem,
Ketoza nie jest tu najwazniejsza, co juz przerabialismy, ale jest pomocna.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 180 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5073
Miczu a ja u Ciebie wyglądają obecnie efekty na tej diecie ?

"Szaleństwem byłoby robić tę samą rzecz wiele razy w taki sam sposób i oczekiwać innych rezultatów" - Albert Einstein

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Jak stosowac metformine przy if+vlcd?

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Eksperymentalnie !
Chodzi Ci pewnie o unikniecie problemow gastrycznym w przypadku brania metforminy w czasie postu,
niekoniecznie takowe musza wystapic, trzeba sprobowac, ale bierz pod uwage to, ze na poczatku nawet biorac z posilkami mozesz miec jakies nieprzyjemnosci, wiec jak beda nieprzyjenosci naczczo to moze byc kwestia przyzwyczajenie sie, a nie skreslenia odrazu takiej metody.

Efekty ok, po 4tyg na wadze blisko -13kg, w pasie -11cm , z tym ze ja juz zaznaczalem zaczynalem z mega zalaniem
4 tyg minely wlasnie dzis, w zwiazku z czym robie sobie ladowanie fatem, mam nadzieje troche odzyc po tym, jesli zadziala slabo lub wcale to trudno, bo w niedziele wiadomo bedzie wyzerka bez limitu. Po tym wroce do vlcd albo przejde juz na UD2 bo taki mialem plan od poczatku.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 180 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5073
sądzisz, że UD2 jest bardziej efektywniejsza od VLCD, czy przechodzisz tylko ze względu sprawdzenia ud?

"Szaleństwem byłoby robić tę samą rzecz wiele razy w taki sam sposób i oczekiwać innych rezultatów" - Albert Einstein

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1921 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 68916
robilem ladowanie fatem w te wekend dla prownania jak to sie ma do ww i znacznie lepiej moim zdaniem wychodzi, nie podlewa zupelnie energia jest i nawet pompa na treningu czlowiek odzywa psychicznie i fizycznie, dodaktowo co mysle ma ogromny plus nie ma takiego wzdecia, bakow i meczenia z brzuchem, w nocy dwa baczki na sen puscilem i to tyle a przy ww meczarnia ze dwa dni, u mnie po 5tyg -8kg ale czitow bylo sporo sporo do swiat cisne ostro bez podjadania a na swieta bede wrzucal ale bez wegli wiec pojda kielbasy jaja miesa etc

"... i zesłał ich Pan na ziemię by siali zamęt i zniszczenie"
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
mateusz171294
sądzisz, że UD2 jest bardziej efektywniejsza od VLCD, czy przechodzisz tylko ze względu sprawdzenia ud?


Nie jest, mam doswiadczenie z UD2.

Yaras ile fatu wrzuciles i makro generalnie ?

Zmieniony przez - miczelx w dniu 2014-04-14 20:44:53

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Odblok po propie 100mg e2d 8 tyg

Następny temat

Plan na cykl wzglednie krótko i mocno

WHEY premium