SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

VLCD - Grupa wsparcia [ZAŁOŻENIA DIETY str. 98]

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265752

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 184 Napisanych postów 8326 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 40803
po 4tyg.zrobiłem w tamta środe to nie ma źle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Mi tak ładnie idzie, że nie robiłbym w ogóle gdyby nie zawody :P

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 128 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18890
Witam może ktoś ocenić moją dietę VLCD. Moja waga aktualnie 83kg, wzrost 174cm, natural.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13726 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126180
Wygląda ok, możesz tak jechać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 275 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5990
Panowie mam pytanie,
czytalem wczesniejsze posty i udzielajacy skarzyli sie na bole glowy, uczucie zamulenia itd.
Pracuje umyslowo i zawsze musze byc na 100% ogarniety, czy przejscie na diete vlc zaburzy moje normalne funkcjonowanie?

Take What You Can, Give Nothing Back!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Ja też pracuję umysłowo, dokładnie w IT. Jeździłem w delegacje, szkoliłem ludzi, cały czas przy kompie. Obsługuję duże sieci komputerowe i wszystko gra.

Jak ktoś chce, to potrafi. Jak nie chce, znajdzie wymówkę

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 44057 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 134427
nie ma większego problemu na co dzień, ale jak miałem dużo nauki to znacznie gorzej do głowy wchodziło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 184 Napisanych postów 8326 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 40803
ja właśnie na początku miałem bóle głowy,ale chyba juz organizm sie przyzwyczaił i jest dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Generalnie, tak jak piszą chłopaki, nie jest źle. Aczkolwiek ja czuje sie poprostu trochę bardziej rozkojarzony. Wczoraj, pierwszy raz w życiu, zdarzyło mi się zatrzasnać kluczyki w samochodzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
VLCD to jest na prawdę dieta do przeżycia. Spróbujcie wyzerować do tego estro i testa jak przed zawodami. Leciałem tak kilka dni bo pojadłem za mocno. Tutaj bez urlopu się nie obeszło.
Kręciłem aero i kładłem się wyra bo nie wiedziałem co się dzieje.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Odblok po propie 100mg e2d 8 tyg

Następny temat

Plan na cykl wzglednie krótko i mocno

WHEY premium