SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

VLCD - Grupa wsparcia [ZAŁOŻENIA DIETY str. 98]

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 264853

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 505 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14638
A co ze wszystkimi napojami typu zero można pić ile się chce czy trzymać się jakieś normy np 2 l dziennie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Pij śmiało, z cola tylko nie szarżuj, ze względu na zawartość kwasu fosforowego, w szczególności, jesli wino idzie w tle nie polecam przesadzać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 175 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4901
dlaczego? jakie mogą byćskutki uboczne takiego połączenia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 45 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6619
5 dzień na vlcd, siła jeszcze jest :) ale za to jak robiłem 15 minut cardio po siłowym to myślałem że zejdę ;) ciągle suchą w gębie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
johnny_bb
dlaczego? jakie mogą byćskutki uboczne takiego połączenia?


Nadmiar kwasu fosforowego osłabia mocno kości i stawy..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 180 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5073
coś w tym jest, jeszcze niedawno temu piłem 2.5 l pepsi minimum na dzien 7 dni w tygodniu przez jakies 2 miesiace (trzeba czyms urozmaicać diete ^^ ) i miałem problemy z łokciami i kolanami, myślałem, że to od diety, ewentualnie od izoteku

"Szaleństwem byłoby robić tę samą rzecz wiele razy w taki sam sposób i oczekiwać innych rezultatów" - Albert Einstein

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 215 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41494
miczelx
soerek
powiedzcie mi czy jest sens prowadzenia tej diety kiedy chwilowo nie mogę cwiczyć???


Nie ma sensu, sa przeciwwskazania.




A można wiedzieć dlaczego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 180 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5073
mpxxl według mnie dlatego, że poleci mięsień, trzeba go trzymac dawając mu bodziec w postaci ciężaru, w przeciwnym razie organizm go "zje" mięśnie są znakomitym wyborem dla organizmu w takiej sytuacji, maja potrzebne składniki potrzebne dla organizmu, a w dodatku sa zbędnym balastem...

"Szaleństwem byłoby robić tę samą rzecz wiele razy w taki sam sposób i oczekiwać innych rezultatów" - Albert Einstein

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 133 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12587
Można brać yochę bez kofeiny? Czy tylko dobre działanie daje połączenie tych dwóch?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29676
dobra panowie a mnie teraz zastanawia czy czasem te tabletki rozpuszczalne co kupuje w lidlu typu magnez czy wąpń nie zawieraja cukru? Napisane jest tylko na nich że zawierają substancje słodzące ale nic więcej a coś mi sie teraz przypomniało ze kiedyś słyszałem ze zawierają cukier i wtedy boom po ketozie :) ...ktoś coś wie?

"idz wyprostowany wśród tych co idą na kolanach".
Z.Herbert

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Odblok po propie 100mg e2d 8 tyg

Następny temat

Plan na cykl wzglednie krótko i mocno

WHEY premium