SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

VLCD - Grupa wsparcia [ZAŁOŻENIA DIETY str. 98]

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 264785

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21491
Mi wydaje sie ogolnie, ze za duzo kombinacji bylo z mojej strony. Od lutego, gdzies redukcje ciagne, bylo dobrze, pozniej swieta mnie zmielily, pozniej jakas impreza rodzinna i p***ziec. Nie moge cos sie podniesc od tej pory. Na sile teraz probuje zrobic forme, a ogolnie w miejscu stoje. Fakt jest taki, ze zeszlo 4,5 kg po weekendzie czitowania, ale wody tyle, ze jak patrze w lustro to rzygac mi sie chce.
Mysle tez, ze metabolizm juz zwolnil calkowicie, bo przed tym VLCD bylo 2250kcal juz i aero 6-7x po 50min.

Znowu do przodu.... Chyba:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29362 Napisanych postów 62824 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902126
a mial ktos problemy z zoladkiem na vlcd? mi sie konczy 3 tydz i cos sie popierdzielilo.sciska mnie juz z 3 dzien w okolicach ''dolka''jak by ktos mi na klacie siedzial raz bardziej z lewej raz bardziej z prawej i uczucie gula w gardle jak by cos utkwilo w gardle. do tego mam wrazenie tak scisnietego zoladka jak by ktos odkurzacz podlaczyl i zasysal zoladek razem z przelykiem.
bedac u lekarz przy okazji zapytalem o to zrobila ekg i cisnienie i wszystko w normie.reflux raczej nie bo sie nie odbija i nie mam zgagi i padlo na nerwice.
tylko od czego i czemu tak nagle jak ja nigdy zadnych takich problemow nie mialem???
ja to wiaze z mala iloscia zarcia nie jedzeniem do 13 i ew spalaczem z joszka musze to jakos kolejno pobadac i zobaczyc od czego i co to.

jutro nie biore spalacza jak mnie mimo to zacisnie to lykne nospe jak pomoze to wiadomo ze to od zoladka jeszcze pomysle o polprazolu lub czyms podobnym.a jak to nic nie da to przywale hydroxyzyne jesli to na tle nerwowym po tym leku powinno ustapic.

Zmieniony przez - Mumin222 w dniu 2014-05-22 23:01:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Mumin, ja też przez 2 dni miałem coś podobnego, tylko pod prawym żebrem, ale przeszło samo..

Jesz dużo warzyw ?

Zmieniony przez - pitbull61 w dniu 2014-05-22 23:33:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1524 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15475
Zrobiłem mały experyment i wypalił...mianowicie przestrzegam tych 40 wegli ale np tłuszczy nie licze......jem i nie patrze ile to ma tłuszczy ile tamto....wczoraj z ciekawosci sobie policzyłem i wyszło ze opier...minimum 80 g ...od razu mowie ze 5 dni temu mialem ostre ładowanie / chitowanie przez 3 dni i nie miałem stanu keto.....paski nic sie nie zabarwiały.....teraz mam ciemna czerwien wiec jestem w keto....jak to mozliwe ze załozenia sa inne a u mnie jest co innego...

aha dodam ze jem około 2000 kcal dziennie

Zmieniony przez - rafiz w dniu 2014-05-23 08:16:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 880 Napisanych postów 6619 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 267536
wketozie mozesz byc szamiąc nawet 10tys kcal.. wazne żeby nie było ww

MASA MASA MASA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29676
możecie ocenić? Budyń z kazeiny fajnie zapycha i syci na jakiś czas także polecam :)

"idz wyprostowany wśród tych co idą na kolanach".
Z.Herbert

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 133 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12587
Po 14 dniach na VLCD takie ładowanie będzie dobre?
Czy za dużo W: 9g/kg?
Takie mam dzisiaj założenia po treningu wszystko zjeść ale i tak coś wątpię, że wszystko wleci bo taki skurczony żołądek mam.




Zmieniony przez - Mariiusz w dniu 2014-05-23 09:30:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 969 Wiek 49 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 161334
sOiR
wketozie mozesz byc szamiąc nawet 10tys kcal.. wazne żeby nie było ww

Nie prawda. Jak masz za dużo białka, to masz glukogneogeneze i tak ponad połowa białka jest zamianana na cukier.
Żeby być w ketozie trzeba dostarczać organizmowi energii z tłuszczy, ograniczyć węgle(wiadomo)i białko.
A przy ~ B:200 T:400 W:50 można się wspaniale i szybko roztyć(sprawdzone empirycznie).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Czyżby ?

Sam się zresztą wypowiadałes w poniższym temacie...

http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=16439 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 969 Wiek 49 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 161334
pitbull61
Czyżby ?

Sam się zresztą wypowiadałes w poniższym temacie...

http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=16439

Tak, ale tu chodzi o ketozę. Ketozy na wysokim białku się nie zrobi.
Natomiast co do glukoneogenzy to ta zachodzi przy niskim spożyciu węgli. W badaniu goście jechali na wysokich węglach, wiec organizm nie musiał robić węgli z białka.
Niskie białka, wysokie tłuszcze, b.mało węgli - ketoza ;
wysokie białka, wysokie tłuszcze, b.mało węgli - możliwy przyrost masy
Wysokie białka, niskie tłuszcze, wysokie węgli - wynik jak w badaniu z B-F.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Odblok po propie 100mg e2d 8 tyg

Następny temat

Plan na cykl wzglednie krótko i mocno

WHEY premium