SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

VLCD - Grupa wsparcia [ZAŁOŻENIA DIETY str. 98]

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 264456

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
jopel5
Apropo Tych napojów ogarniacie jakie mają wartości te volcano,gracja itp nic nie pisze na nich co do wartości kalorycznych? Szukałem na stronie producentów ale nic nie pisze

Volcano, Mr Maxy mają od 0,4 do 2 kcal.

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2101 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 113142
Polecam napoje light z tesco, pomarańczową oranżadę szczególnie (jest chyba z 5 smaków), energetyki light tez z tesco najlepsze ja dla mnie i mój niezbędnik cola light z biedronki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 289 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15206
Ziperon
na całą butelkę ?

Zmieniony przez - jopel5 w dniu 2014-05-05 14:50:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
Wartośc kcal podana jest na porcje o ile sie nie myle tj 250 ml. W domu mam butlę coli Mr Max, notabene wybitnie nie dobra więc jak wrócę z pracy to Ci powiem. W tesco faktycznie sa tanie i dobre napoje ale mam daleko Ice Tea są dobre z tesco. Biedronkowa cola light i cola z polo też smaczne, imo lepsze od oryginału ale pepsi maxx i tak nikt nie przebije
Energetyki dobre są tez z Kauflandu, w którym sa również syropy do rozpuszczania w wodzie bez kcal (SOLEO)

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 180 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5073
u mnie 10 l na dzień to był standard, szczerze to na upartego mógłbym nie jeść nic w tym czasie, bo gdy zapcham się 2-3 l "na raz" to nie ma mowy o jakims posiłku, nie ma gdzie go zmieścić, mimo, że oczy by jadły wszystko. jechałem na 2X2l pepsi max na dzien ostatnio wychaczyłem w tesco (w malej miejscowosci) napoje marki Tesco oranżady 0 kcl dobra alternatywa i po 99 gr za 2 l

"Szaleństwem byłoby robić tę samą rzecz wiele razy w taki sam sposób i oczekiwać innych rezultatów" - Albert Einstein

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 438 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19395
6 dni vlcd , niestety zakupy z dziewczyną w ikei sprawiły ze z nerwów sie przełamałem i poleciałem po bandzie z 8 hotdogami haha

ale myśle że to jej zycie uratowało

Zmieniony przez - listek20 w dniu 2014-05-05 15:43:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 279 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19454
Na majówkę wyskoczyłem do Italii na tydzień żarcie do oporu lody makarony pizze miesa śladowe ilości dużo alko waga +3,5 kilo.
Jako że postanowiłem zmienić splita na FBW to na dzisiejszym treningu była pompa masakryczna jakby miało mi zaraz mięśnie rozerwać co pomyśleć jakby splitem poleciał.
W lustrze tak dobrze jeszcze nie wyglądałem nabity jak dzik.
Lece teraz do oporu bez żadnego czitowania bo święta majówka wybiła mnie z rytmu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
Na zapchanie polecam galaretki własnej roboty. Jakiś napój/ sok bez kcal, zagotować trochę, dodać żelatyny, wymieszać, odstawić na kilka min. Potem dolać resztę zimnego napoju i do zamrażarki. 1,5h i macie galaretkę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
Potwierdzam, mozna dodac jeszcze slodziku. Byl przepis gdzies w kuchni

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 826 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 203174
Jestem już 2 tyg na VLCD schodzi okej, brzuch boczki trochę gorzej.
Dziś odebrałem badania i estro 117 norma do 40, może to utrudniać w jakimś stopniu czy na tej diecie z taka kalorycznością nie powinno mieć to znaczenia ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Odblok po propie 100mg e2d 8 tyg

Następny temat

Plan na cykl wzglednie krótko i mocno

WHEY premium