SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

VLCD - Grupa wsparcia [ZAŁOŻENIA DIETY str. 98]

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 264807

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
kamcio29585
czy przy chorobie nerek można stosować ta diete?


przy chorych nerkach podaż dużej ilości białka w ogóle nie jest wskazana gdyż bardzo je obciąża, a stosowanie diety opartej wyłącznie na białku to słaby pomysł - więc moim zdaniem nie, ale to Twoje nerki

sorry za dubel, pomyliłem przyciski

Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2014-06-25 08:49:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2453 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37671
konamb
WaSaBi
Bo nikt tego nie będzie polecał.
To ekstremalna metoda dla ludzi ogarniętych.

Zmieniony przez - WaSaBi w dniu 2014-06-24 14:22:02


ogarnieci to moga byc zawodnicy z jakimis osiągnieciami gdzie żaden z nich tego nie stosuje chyba ze uwazasz siebie za OGARNIETEGO bo ja siebie nie. i nie widze nic w tym ogarnietego aby jesc same białko to kazdy glupek moze zrobic

Zmieniony przez - konamb w dniu 2014-06-24 15:21:00


Chodzi o znajomość podstaw odżywiania, własnego organizmu i słuchanie go.
Nie poleciłbym tego zdesperowanej pipie, która chce wcisnąć się w za małą kiece na wesele.
2 tyg temu było w radiu o tym jak jedna taka zeszła za pomocą DNP.
Nagonka

a great flame follows a little spark

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5121 Wiek 111 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 82037
a ja bym polecił zdesperowanej pipie bo te pipy to tylko siegają po własnie dnp albo inne specyfiki u mnie pare znajomych jadlo adipex a pojecie maja takie ze lepiej nie pytac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
nommad
bede niedlugo konczyl 4 albo 5 tydz vlcd sam juz nie wiem ktory, za mna jedno ladowanie no ale metabolizm mam wrazenie ze i tak siadl calkowicie efekty ledwo widoczne, myslicie ze cheat meal czy dwa cheat meale tzn ryz brazowy + kura co 4/5 dni cos by podzialaly?

Sprobuj zrobic tak jak Miczel pisal, ladowanie czyste i potem co tydzien lub dwa. Ale nie takie do pelna jak np na ud 2.0 tylko np 6-8g ww na kg ciala i zeby sie zakmnac w 8-10h.

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 969 Wiek 49 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 161334
pater007
MalcerzV3

Tarczycę można "wykończyć" dietą bogatą w gluten i jod(przy małej ilości selenu), cukry proste i tłuszczy równocześnie. Czyli typową polską "zdrową" dietą.


Możesz rozwinąć kwestię jodu? Spotykałem się raczej z info, że jod pomaga usprawnić pracę tarczycy.

Jod musi zachowywać równowagę z selenem.
http://www.ziolaiprzyprawy.info/2013/02/27/blog/jod-a-niedoczynnosc-tarczycy-czyli-dolewanie-oliwy-do-ognia/
"Mniej jodu może rozwiązać problem
Z drugiej strony, zmniejszona podaż jodu może cofnąć niedoczynność tarczycy. W tym badaniu u 78% pacjentów z Hashimoto udało się przywrócić normalną funkcję tarczycy po tym, jak ilość jodu w ich diecie została zmniejszona."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 293 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8458
panowie czy moge na czczo brac t3 + spalacz + kawe na raz? nie chce przesadzic heh pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
t3 bierz solo lepiej,a reszte po około 30min
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29676
do starych wyjadaczy odnośnie tych pomiarów składu ciała co nam oferują wagi na różnych siłkach.
pomiar robiony na opcji STANDARD i ATHLETIC wynik zaskakujący i człowiek trochę zgłupiał. Ciągle robiłem sobie pomiary na opcji standard i jak zwracano mi uwagę powinienem mieć mniej fatu niż to pokazuje pomiar. No to sprawdziłem dziś na innej opcji i proszę



całkiem dwa inne pomiary dodam ze ponad tydzień temu robiłem sobie pomiar na opcji standard i był 17% dziś wzrosło mimo ze wydaje mi się że fat zleciał jeszcze :) co z tymi wagami? Moje obecne foto w profilu, kto potrafiłby mniej więcej ocenić ile mam tego tak naprawdę BF?

"idz wyprostowany wśród tych co idą na kolanach".
Z.Herbert

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Mówiłem ci, że te wagi są spyer.do.lone. Chcesz poznać realny wynik, zrób sobie na daxa. Na moje oko masz gdzieś 10, max 11%..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 593 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 69965
Ja rowniez mam wrazenie ze z metabolizmem cos nie halo a na vlcd lece 5ty tydzien 1200kcal Efekty gitara Wczesniej szla brudna masowka Jestem po drugim w miare czystym niedzielnym ladowaniu 3b/7ww/1tł na kg po ktorym sie dobrze jeszcze nie wyproznilem Od pon uczucie z dupy okrutnie nic mi sie nie chce Spalacz jet fuel juz nie klepie kompletnie a zimno mi calymi dniami jak cholera pomino ladnej pogody
Silka 5x tyg do tego aero 3/4 tyg 30min od dwoch tyg a z zaplecza 500mg prolki ew i 40mg vinsa ed
Badanie w zeszlym tyg pokazalo ze t3 jest blisko dolnej granicy ale nadal w normie
A moze to przetrenowanie bo luzu w treningach to juz z pol roku nie bylo..
Zrobie dwa dni przerwy w treningach w niedziele ladowanie i od przyszlego tyg reverse diet ala carb cycling sprobuje
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Odblok po propie 100mg e2d 8 tyg

Następny temat

Plan na cykl wzglednie krótko i mocno

WHEY premium