SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

VLCD - Grupa wsparcia [ZAŁOŻENIA DIETY str. 98]

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265864

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29676
no właśnie te wagi naprawdę są j**nięte :)

"idz wyprostowany wśród tych co idą na kolanach".
Z.Herbert

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2453 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37671
Zrób tydzien przerwy od treningów. Jedz węgle. Kalorii ile masz chęć ale nie opychaj się.
50/50 czysto. Najwyżej Cię podleje. Po takim tygodniu będzie lepiej.

Z tym zimnem to może być wszystkoco piszesz.
Niskie T3
Przetrenowanie
Poza tym na niskich kcal/węglach też tak jest

a great flame follows a little spark

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 593 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 69965
Dzieki Wasabi za podjecie tematu Niskie t3 mialem zawsze tsh w normie a t4 zawsze wysoko Syfu nie ruszam Moze na lighcie w niedziele I ustrzegam sie prostych jak moge bo zalewa mnie po nich blyskawicznie Moze nie bawilbym sie w revrse tylko od razu podwoil kalorii 2x i powoli zwiekszal pulap co kilka dni o te kilkaset a wegle zaczne dorzucac wpierw okolotreningowo a pozniej do sniadania?? Treningi do konca tygodnia na vlcd odpuszcze a od przyszlego tygodnia dorzuce pomalu plus interwaly?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2453 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37671
Jak nie tykasz syfu to tym lepiej. Badałeś estrogen?

a great flame follows a little spark

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 593 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 69965
Badalem w zeszly piatek Blisko gornej granicy ok.50 i to przy pol tabl exe (symex) dziennie bo suty czuje Wynik troche wysoki jak na taka dawke ale dzien przed badaniem wbijalem 2000 hcg wiec byc moze on tak wynik zawyzyl
W zeszlym roku mialem podobne objawy ale to dopiero po okolo 16/18 tyg redukcji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Kalorie mozesz podwoic z miejsca, i tak bedzie to deficyt , a dalsze dokladanie to juz metoda prob i bledow. Wegle bez znaczenia kiedy, ale zdrowiej w godzinach wieczornych.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Shooter
Ja rowniez mam wrazenie ze z metabolizmem cos nie halo a na vlcd lece 5ty tydzien 1200kcal Efekty gitara Wczesniej szla brudna masowka Jestem po drugim w miare czystym niedzielnym ladowaniu 3b/7ww/1tł na kg po ktorym sie dobrze jeszcze nie wyproznilem Od pon uczucie z dupy okrutnie nic mi sie nie chce Spalacz jet fuel juz nie klepie kompletnie a zimno mi calymi dniami jak cholera pomino ladnej pogody
Silka 5x tyg do tego aero 3/4 tyg 30min od dwoch tyg a z zaplecza 500mg prolki ew i 40mg vinsa ed
Badanie w zeszlym tyg pokazalo ze t3 jest blisko dolnej granicy ale nadal w normie
A moze to przetrenowanie bo luzu w treningach to juz z pol roku nie bylo..
Zrobie dwa dni przerwy w treningach w niedziele ladowanie i od przyszlego tyg reverse diet ala carb cycling sprobuje


Kiepskie to ladowanie zrobiles, IMO za duzo bialka a fat powinienes jak najmniej, z weglami ok ale moze zle produkty dobrales?

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 293 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8458
panowie za 2tyg koncze vlcd bo lece na urlop a jak to na urlopie bywa czlowiek wpie..... :) tak wiec czy ostatni tydzien powinienem zaczac powoli wychodzic z vlcd tj lekko dodawac wegle ? czy do urlopu ciagnac i wtedy boom.... ? z tego co wyczytalem radzono dokladac wegle stopniowo ale czy tydzien wystarczy?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 959 Napisanych postów 2729 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46501
Ja wleciałem od razu na 300g wegli i nie podlało a co jest że za czysto to nie było i w sumei nadal nie ejst a praktycznie nic nie podlało troszeczke tylko przez 4 tyg przytyłem 8 kg z tego 2 cm w tali i w pasie tylko że towar ostry leci tren clen cypio i bold i wino tak że pewnie dla tego nie podlało hehe ;))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Wychodz bo urlop pewnie tydzien-dwa obzarstwa wyjdzie a to sie dobrze nie skonczy

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Odblok po propie 100mg e2d 8 tyg

Następny temat

Plan na cykl wzglednie krótko i mocno

WHEY premium