SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

VLCD - Grupa wsparcia [ZAŁOŻENIA DIETY str. 98]

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265620

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
super,
skonczcie to pyerdolenie bo bany sie posypia

Zmieniony przez - miczelx w dniu 2014-05-27 20:34:59

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 491 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23480
Dla osob w ketozie...w kauflandzie sa piwa smakowe w 100ml cos lekko ponad 1g wegli:)

Hardstyle Is My Style...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 152 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3669
czy jest sens stosowania tej diety bez przyjmowania dopingu przy relatywnie niewielkim poziomie tłuszczu, okolice 11-12%? co przyniesie większe straty beztł. masy ciała - 2 miesiące klasycznej redukcji CKD (średnio -500 kcal), czy miesiąc VLCD, u osoby nieprzyjmującej dopingu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 438 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19395
Szczerze to bez saa bym się za to nie łapał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10449
siema,moze byc cos takiego waga 70kg/165cm w 5 pos wyszlo mi 8,5 ww ,zmiejszyc ta ilosc?jade lc 10 tydz,i chcialbym troche przyspieszyc.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Moze byc

Co do osob nie stosujacych saa, to musza spozywac wiecej tluszczu, okolo 50g dziennie i byc moze przemyslec ladowania czesciej niz osoby na saa, ale generalnie nie ma przeciwwskazan

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5147
Stosowałem w tamtym roku bez saa ale tak jak pisze miczel więcej tłuszczy nie pamiętam dokładnie ale na pewno było więcej niż 50 gram no i ładowanie raz na 7 lub 10 dni w zależności od postępów ale z 98 kg zeszłem do 83 kg
Trwało to ok 7 tygodni i byłem niezłym grubasem

Zmieniony przez - wodan1313 w dniu 2014-05-28 08:22:39

"Najważniejsze w życiu jest stanąć twarzą w twarz ze swoim największym wrogiem, ujrzeć jego krew wsiąkającą w ziemie i usłyszeć lament jego kobiety"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 152 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3669
to chyba będzie zwieńczenie mojej redukcji, na maksymalnie 3 tygodnie wraz z mocnymi termogenikami... aktualnie CKD i dochodzę już do 8h treningów w tygodniu, gdzie bieg stanowi 50min dziennie i robi cały deficyt który sobie założyłem, w tym 3x ciężkie FBW w tygodniu (~40 serii). co tydzień dodawałem 5min aktywności, kiedy dojdę do 60min aerobów zaczynam obcinać miskę (aktualnie 2400kcal przy 70kg - co jest dobrym punktem wyjściowym do VLCD).
tyle, że wraz z drastycznym ucięciem kcal (-800/1000) obetnę również i aeroby w trosce o mięso, a może całkowicie z nich zrezygnuję i włączę w plan tylko HIIT... bo coś mi się wydaje, że na aerobach będąc naturalem przy ~1200kcal/dz. paliłbym mięso:fat jak 1:1 ba, wręcz jestem pewien

Zmieniony przez - Pros w dniu 2014-05-28 08:29:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 2431 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 74125
Udowodniono ze trwningi interwalowe i hit sprinty itp mogą efektywniej spalać tłuszcz jednak wydatek energetyczny jest bardzo duży w krótkim czasie i nie zaleca się takich treningów na vlcd ponieważ można zejść a także większe ryzyko spalania mięśni . Tak czytałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 438 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19395
Panowie bo nie wiem co dalej robić, ciąć dalej bo waga z 90 na 82 kh już i powoli jak suchar sie czuje
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Odblok po propie 100mg e2d 8 tyg

Następny temat

Plan na cykl wzglednie krótko i mocno

WHEY premium