SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

VLCD - Grupa wsparcia [ZAŁOŻENIA DIETY str. 98]

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 264804

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94421 Napisanych postów 364346 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668864
Seewy
czym sie rozni 'jako takie krecenie' od 'aero'? :D
bo imho oba podpadaja pod low intensity


źle to ująłem,wczesniej nie kręciłem aero wcale teraz jak się zrobiło ciepło to jeżdzę na rowerze ale dość spokojnym tempem.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
__Logan__
karzel
czit co tydzień to kojarzy mi się z ud 2.0 :P
Ja od początku bez dodatkowego jedzenia jadę, jest ciężko ale pepsi max rekompensuje mi te braki


Tak tylko tam masz trzy dni treningu wyplukujacego.

Tak, ale i tak JA intuicyjnie pierwszy tydzień treningowy oparłem na rampach z wysokich zakresów (10-12) gdzie zazwyczaj rampy mam ustawione na zakresy 1-5 (im niższe tym bliżej zawodów).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
"Conversely, there is some evidence that lactate promotes re-esterification offatty acids into triglycerides within adipose cells.  What does that mean in English? High levels of lactate take free fatty acids and help promote putting them back into storage form.  This would prevent free fatty acids from making their way to the liver where they could be turned into ketones".
http://eatingacademy.com/nutrition/the-interplay-of-exercise-and-ketosis-part-ii
Stronę podawał miczelx, jest tam parę ciekawych artykułów, z podanego wyżej wynika że w ketozie lepiej sprawdzają się aeroby niż beztlen.

Btw 1012 to nie jest wysoki zakres jeśli chodzi o wypłukiwanie.

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94421 Napisanych postów 364346 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668864
może inaczej wczoraj popisałem sobie z jedną osoba i ogólnie to na tej diecie nie ma ketozy,ketoza jest wtedy kiedy jest duzo tłuszczy a mało białka i mało ww.Gdy jest dużo białka i mało tłuszczu/ węgli to zachodzi glukoneogeneza .Jeśli wypijesz wpc to na pewno białko przeistacza się w glukoze : http://pl.wikipedia.org/wiki/Glukoneogeneza.
Tak więc ja juz się zamotałem Dzisiaj ma mi podesłać kilka badań i jesli nie będzie miał obiekcji aby je tutaj wkleić to je wrzucę.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 294 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 50625
czytalem Ostatnio podobny temat na innym forum. I tam założyciel tematu po metodach prób i błędów stwierdził że Dobrze jest dodać 50 g. Węgli ed Ale z produktów takich jak płatki lub otręby owsiane. Opisywał to tak że nie czuł się to totalnie jak flak ogólnie wszystko na plus i nie czuł potrzeby ładowania. Co o tym sądzicie? Pytam czysto teoretycznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Glukoneogeneza jak najbardziej, dlatego nie należy przeginać z ilością białka. Co do ketozy to myślę, że jak ktoś ma spory zapas to będzie, co innego jeśli ktoś startuje z 10%bf czy niżej.

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
To nie do końca tak. Niedobór węglowodanów wywołuje glukoneogenezę w wyniku której produkowany jest hormon zwany glukagonem, będący antagonistą insuliny. Ten proces ani zwiększone z jego wyniku stężenie glukozy we krwi nie powoduje wzrostu wydzielania insuliny. Jej brak powoduje, że krążący we krwi cukier nie jest przejmowany i wykorzystywany przez komórki (jedynie mózg), natomiast pod wpływem glukagonu nasila się lipoliza czyli produkcja ciał ketonowych. Ich stężenie we krwi jest znacznie wyższe niż stężenie glukozy i to jest właśnie ketoza.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 546 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4232
Ja tam startuje z 20% bfa wiec widze efekty VLCD :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21491
Ja dzisiaj waga 92,2kg, start byl 2,5 tyg temu z 98kg. Ogolnie w tym tygodniu dodalem aero spokojne po 15 min po treningu. Od poniedzialku Yoha z kofeina, yoha na czczo pozniej przed trenigniem 400mg kofy i przed aero po silowym znowu yoszka. Jak jakies fundusze beda to kupuje ECA, Clen DB juz czeka na mnie na biurku. W pasie 83, ogolnie jestem mega zadowolony, idzie szybko, 4 posilki w ciagu dnia i ogolnie wysrane mam bez napinania, ze musze jesc juz bo katabolizm mnie zje jak kiedys pisalem, jeden dzien w tygodniu wpyerdol taki jedzeniowy, ze ojojoj.
Panowie powiedzcie mi co myslicie, ze powiedzmy jak juz dojde do zadowalajacego wygladu zamiast winka jak bylo w planie zapodalbym antka i dodal potreningowo jakas ilosc basmati, ale tylko potreningowo. W dni wolne normalnie VLCD dalej, mysle, ze przez wakacje takim schematem bym polecial do masy. He?

A i badania na dniach, zeby zobaczyc jak tam estro wyglada.

Zmieniony przez - kubsztix w dniu 2014-04-03 16:55:28

Zmieniony przez - kubsztix w dniu 2014-04-03 16:55:49

Znowu do przodu.... Chyba:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Ta dieta jest spoko, jedyny problem jaki byl to psychika u mnie, po prostu mam jaja i sie przyznaje, chodzilem w bluzie na silke, czulem sie jak szmata, ktora rozpoczyna przygode na silowni. Ale efekt byl ok, tylko jak mowie, mam jaja i sie przynaje bez bicia, chodzilem z glowa w dol
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Odblok po propie 100mg e2d 8 tyg

Następny temat

Plan na cykl wzglednie krótko i mocno

WHEY premium