SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

VLCD - Grupa wsparcia [ZAŁOŻENIA DIETY str. 98]

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 264791

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 441 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45240
Panowie jaki waszym zdaniem optymalny czas trwania VLCD. Podkład antykatoboliczny 400 t i 30 mg winsa

Bo bycie Slonzokiem to nie prawo a przywilej. To naszo wielko siła!

http://www.youtube.com/watch?v=oZLb7lh4_ws

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29372 Napisanych postów 62834 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902151
w zaleznosci od celu i ilosci sadla do spalenia(ew zwiekszenia wrazliwosci na insuline).mysle ze od 2 do 6 tyg. maks 8. ja zalozylem sobie 4 tyg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
Możesz sobie jakiś okres założyć, np 4 tyg, aczkolwiek dajesz dotąd, aż osiągniesz założone cele. Poprzednio jechałem 4 tyg, z ładowaniami (bo święta i nowy rok wypadły), a teraz 3 tyg bez ładowań oczywiście. Za tydzień w piątek koniec 3 tyg i ładowanie węglami na maksa, potem decyzja koniec czy kontynuuję jeszcze tydzień-dwa. Na dzień dzisiejszy jest bardzo dobrze, myślałem, że ne ma postępu, a jednak co rano się budzę i się dziwię

Ze swojej strony mogę polecić efkę do vlcd. Tzn ja konkretnie jem Hellfire (efka i koffa), ale sprawdza się bardzo dobrze, pobudza, zdecydowanie poprawia trening. W moim przypadku clen ostatnio nie zdał egzaminu (czułem się fatalnie, mało nie zszedłem)

Zmieniony przez - skint73 w dniu 2014-05-10 10:59:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1526 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19713
Pany dzisiaj mija 7 dzien vlcd.
Efekty? jak dla mnie słaby, chociaż może mam za duże oczekiwania.
Waga - 2,5 kg. Subiektywnie, wiekszych efektów nie widze, płaski brzuch ok ale cieżko, żeby był wypchany.
Dokładam aero w wiekszej ilości bo do teraz pełna symbolika w zasadzie brak. Tryb dnia raczej siedzący, studiuje. Siedze i mysle
Wywalam z diety nabiał, dołoże rybe. w tle leci tren i cypio.
Treningi na maxa bez dwóch zdań.
Micha :



z micha chyba wszystko ok według mnie. Pierwszy posiłek jem ok 12, dzisiaj zjem dopiero po treningu ok 16. Wiekszego znaczenia nie ma chyba, że jem wiekszosć szamy miedzy 18-23...
Czy jak koncze trening ok 20 to dobra opcja bedzie nic niejedzenie juz do rana? Wtedy wszystko oczywiscie wczesniej


Zmieniony przez - ArvaL w dniu 2014-05-10 11:02:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
Rozkład makro wydaje się być jak najbardziej ok. Pewnie startowałem z dobrego poziomu i efekt nie jest tak wyraźny? U mnie jednak przez pierwszy tydzień zeszło sporo wody i dało się to zauważyć.

Ja na vlcd kompletnie nie przejmuję się porami posiłków, jem kiedy mi się zachce. Nieraz po treningu, a ćwiczę ok 9 rano, nie jem aż do np 12.

Zmieniony przez - skint73 w dniu 2014-05-10 11:05:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1524 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15475
ja jem u siebie wiecej tłuszczy do 70 g i efekt jest o wiele lepszy niz jak trzymałem te 30-40 g.reszte bez mian tylko tłuszczami reguluje sobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1526 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19713
Skint raczej nie startowałem od jakiegos super poziomu. ok 16 czy 17 %, ok 89 w pasie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
ArvaL poczekaj spokojnie. Tydzień to dopiero początek. U mnie po 14 dniach ruszyło bardzo do przodu, teraz co rano widzę progres.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1526 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19713
pater007 taką mam własnie nadzieje, że za dużo oczekuje po 1 tyg :)

A co z tym nie jedzeniem po wieczornym treningu? Gdzieś czytalem, pwenie tutaj, że dobrze jest jak najdłużej przeciągnąc czas miedzy pakowaniem a posilkiem po. Do rana to w ch** czasu. Tyle, że regenracja moze na tym ucierpieć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Raczej nie masz co się martwić o regeneracje jadąc z trenem i cypio w tle
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Odblok po propie 100mg e2d 8 tyg

Następny temat

Plan na cykl wzglednie krótko i mocno

WHEY premium