SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

VLCD - Grupa wsparcia [ZAŁOŻENIA DIETY str. 98]

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 264778

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 880 Napisanych postów 6619 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 267536
Chodzi o to ze im wiecej testo tym wiecej bedziesz wody trzymał .. \Po za tym testa dajesz tylko jako antykatabolik

MASA MASA MASA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94346 Napisanych postów 364288 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668671
ja teraz startuje na poważnie z vlcd i leci cały czas cypio/deka/bold wszystko po 500 mg week

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 217 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11253
U mnie leci cypio 500 tren e 400 i ladnie schodzi
Praktykowal ktos ładowanie tluszczami ? Czytałem ze wychodzi duzo lepiej niz weglami (Nabija ładnie i nie podlewa) oczywiscie w miare rozsadku do 3k kcal.

Zmieniony przez - Mejden w dniu 2014-03-23 17:09:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21491
sOiR
Chodzi o to ze im wiecej testo tym wiecej bedziesz wody trzymał .. \Po za tym testa dajesz tylko jako antykatabolik


To znaczy, ze na ta wode nie ma rady inaczej?

Znowu do przodu.... Chyba:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Mozna ladowac antyestrogeny oczywiscie,
jednemu wystarczy 250 testa, inny moze potrzebowac wiecej wiadomo ocb, wiekszosc potrzebuje duzo mniej mysli.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21491
No wlasnie, jako, ze ty miczel mi pisales, ze 500 moze byc dlatego zostawilem. A wiem, ze pojecie masz niemale. A to, ze woda przy takiej ilosci siedzi to nie jest zaden argument. Dodatkowo rzaczej pewne jest, ze stezenie przewalone troche.

Zmieniony przez - kubsztix w dniu 2014-03-23 17:46:07

Znowu do przodu.... Chyba:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
kubsztix
A jak 500 bedzie to redukcja sie nie uda? czy chodzi o ekonomie bardziej.

Oczywiście, że się uda. Fat będziesz palił dzięki ujemnemu bilansowi kcal. Większa ilość testa będzie po prostu trzymała wodę. No ale to jest do ogarnięcie na ten końcowy efekt.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 262 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9769
Mejden
U mnie leci cypio 500 tren e 400 i ladnie schodzi
Praktykowal ktos ładowanie tluszczami ? Czytałem ze wychodzi duzo lepiej niz weglami (Nabija ładnie i nie podlewa) oczywiscie w miare rozsadku do 3k kcal.


Ja ładowałem tłuszczami i lepiej na tym wychodziłem niż na czystych węglach czy śmieciowym zarciu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1524 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15475
panowie jutro 4 dzien ssanie wyłaczone dzieki bogu. moje pytanie jak mam odczuc ta ketoze. bo i tak kupuje paski bo to moj 1 raz na vlcd i nie wiem jakie sa objawy oraz czy to sie czuje w jakis sposob
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Objawy są różniste Pierwszym, który już odczułeś to jest wyłączenie ssania. Drugi to często zapach potu się zmienia na ostrzejszy, do tego suchość w ustach.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Odblok po propie 100mg e2d 8 tyg

Następny temat

Plan na cykl wzglednie krótko i mocno

WHEY premium