SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

VLCD - Grupa wsparcia [ZAŁOŻENIA DIETY str. 98]

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 264821

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 243 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8643
Dzieki Miczel za odpowiedz - a mozesz po krótce wytlumaczyc dlaczego dla solo tescia nie opłaca sie ładowac T3 ? Myslalem ,ze antykatabolicznie nie bedzie nic lepszego do podtrzymania miecha. T3 tak rozbuja metabo. na VLCD, ze test nie da rady ?

100% Creatine Confessor by injection!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Nie napisalem ze sie nie oplaca, ale moze byc ryzykowne, zalezy tez od dawki, ilosci treningu etc.
Tren jest najlepszym trzymaczem, test nie ma podjazdu.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 243 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8643
Rozumiem. Czyli widze, ze najlepszym posunieciem bedzie dodanie minimalnych dawek trenu bez kombinowania na ost. 6 - 8tyg. Probowalem zrobic bezy z bialka, słodzikia i stevi ale srednio to wyszlo :(. Musze sprobowac tych nalesników białkowych bo jajecznica z białek sie przejadła - mdli konkret.

Zmieniony przez - Grimmjow. w dniu 2014-04-07 09:02:58

100% Creatine Confessor by injection!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Dodanie trenu i t3 to jest wlasnie kombinowanie,
dieta, trening, troche testa i nic wiecej nie trzeba

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Jestem tego samego zdania jak Pan wyżej, jednak jak już leciałem na trenie tak czy siak to wrzuciłem T3

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 243 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8643
No okej przekonaliscie mnie zeby jechac na tescie solo do konca. Aczkolwiek brakuje mi "tego czegos" zeby bylo jeszcze lepiej :). Ale nie bede kombinowal. Tak ost. kombinowalem z marynatami do miecha i z indykiem wyszla bardzo dobra na bazie: suszony pomidor + papryczka chilli swieza + kolendra + czosenk + świeży milony pieprz + sól/sos sojowy i troszke oliwy. Polecam tak to pougniatac i lekko zmielic i namacerowac piers/filet/poledwiczki z indyka. Ja je jeszcze ubijam piąchą i na grilla. Nic nowego ale ost. kombinowalem z marynatami. A dzisiaj z zieleni mam szpinak z dressingiem + szparagi i tez gitez.

100% Creatine Confessor by injection!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94427 Napisanych postów 364351 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668881
zalezy dla kogo

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1734 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15566
Mam kilka pytań przed wejściem na VLCD:

1. Białko ustawiam 3g zwierzecego/kg czystej masy miesniowej(co u mnie da około ~220g czyli da to 880kcal)
2. nie robie cardio, jedynie trening siłowy ?
3. istnieje jakis specjalny podyktowany tej diecie trening siłowy?
4. Moge ustawic 50g tluszczy na poczatku i z czasem obcinać(tak na innym forum napisali) ?
5. wegle to tylko warzywa i oczywiscie nie strączkowe
6. nie robie żadnych ładowań = szybciej zrzuce fat ?
7. Mam zamiar wejść na VLCD + IF i teraz pytanie jak z posiłkami? jem Przed treningiem i po treningu(da to jakies ~4-5h okno jedzenia) będzie odpowiednio ?
8. jak jest z solą na VLCD mozna uzywac?


Zmieniony przez - b4522sbm w dniu 2014-04-07 18:07:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94427 Napisanych postów 364351 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668881
b4522sbm
Mam kilka pytań przed wejściem na VLCD:

1. Białko ustawiam 3g zwierzecego/kg czystej masy miesniowej(co u mnie da około ~220g czyli da to 880kcal)
2. nie robie cardio, jedynie trening siłowy ?
3. istnieje jakis specjalny podyktowany tej diecie trening siłowy?
4. Moge ustawic 50g tluszczy na poczatku i z czasem obcinać(tak na innym forum napisali) ?
5. wegle to tylko warzywa i oczywiscie nie strączkowe
6. nie robie żadnych ładowań = szybciej zrzuce fat ?
7. Mam zamiar wejść na VLCD + IF i teraz pytanie jak z posiłkami? jem Przed treningiem i po treningu(da to jakies ~4-5h okno jedzenia) będzie odpowiednio ?
8. jak jest z solą na VLCD mozna uzywac?


Zmieniony przez - b4522sbm w dniu 2014-04-07 18:07:21




1-ok
2-aero przyspieszyło by efekty
3-nie
4-tak
5-tak
6-tak
7-jedz po treningu okno daj 8 h
8-ja używam trochę

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1524 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15475
26 dzien dzis diety powoli dorzucam tłuszczy i wychodze...
wynik non stop -1 kg na masie -3 cm w brzuchu i kolejne +10 kg na wyciskaniu zadowolony bo siła rosnie waga stoi..
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Odblok po propie 100mg e2d 8 tyg

Następny temat

Plan na cykl wzglednie krótko i mocno

WHEY premium