SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

VLCD - Grupa wsparcia [ZAŁOŻENIA DIETY str. 98]

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265409

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 3834 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41311
Ja bym zostawiał skoro nie wychodzisz na scene... Dokładaj mięcha teraz czystego.

KB/MT/MT + BJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126158
Listek, przecież styknie. jest bardzo dobrze. Teraz bym wszedł na zbilansowaną, dodał węgli (w zależności jak się czujesz, ale ja teraz daję około 4 g) i mało tłuszczy. Nabija pięknie, bez straty jakości (oczywiście w tle tren i prop). A z Twojego poziomy bf, to by jeszcze lepiej szło. Brawo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1526 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19713
Moje pytanie gdzies utanelo wiec zapyram jeszcze raz:

Koncze vlcd za pare dni. Plany sie zmienily i mysle zeby wejsc na cos takiego, o ile ma to jakis sens...:

DT : bilans kalori na +, minimalnie

DNT: vlcd

Tren z cypio idzie. Wiele wskazuje na to ze po vlcd dodam mety
I jedzenie na zasadzie IF... w sumie to.takie if troche tyle ze z vlcd. Nie wiem czy nie kombinuje jak kon pod gorke. Ale.chce troche wiecej jesc:) 4tyg na vlcd daly swietne efekty.

Zmieniony przez - ArvaL w dniu 2014-05-28 14:32:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126158
Tak na moje rozumowanie, to vlcd w dni bez treningu nie za dobrze wygląda. jeden dzień na niskich kal i bez węgli nic nie zmieni jeśli chodzi o utrzymanie jakości. Myślę, że lepiej by było jak wejdziesz na ten lekki plus i będziesz obserwował. Do lata blisko, jak nabijesz po vlcd czysto mięśnie to i tak będzie ładnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1380 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 46815
mi wyszło takie cos i tak zamiar mam sie trzymac cos ponad 2.5 g na kg bialka

dyslektykiem jestem :)
you have the big biceps:D
biceps is small dick its bigger:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 505 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14747
panowie kupiłem taki błonki nolmalax regulat skład błonik pszeniczny 44% len mielony odtłuszczony 22% inulina 20% proszek jabłkowy 10% nasiona babki jałowej 5% koło 12g błonika spożywam wystarczy ? i dobry jakościowo błonnik jest ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1380 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 46815
awax
mi wyszło takie cos i tak zamiar mam sie trzymac cos ponad 2.5 g na kg bialka waga cos kolo 95 zobaczymy jak pojdzie





dyslektykiem jestem :)
you have the big biceps:D
biceps is small dick its bigger:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 438 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19395
Dzięki
Znikam ale jeszcze pocisne chyba ze 2 kg bo już żyły na brzuch wychodzą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 128 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18890
Witam jaki będzie główny wyznacznik, że tracimy mięśnie podczas tej diety? Spadek siły na treningu? czy jak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 505 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14747
Mieliście takie coś na VLCD ,że nogi jak by z waty chodzić nie można pójście do sklepu to masakra w ogóle bez sił 3 dzień jestem na VLCD i mam nadzieje ,że to przejdzie bo nie wyobrażam sobie przynajmniej 6 tyg tak się czuć
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Odblok po propie 100mg e2d 8 tyg

Następny temat

Plan na cykl wzglednie krótko i mocno

WHEY premium