SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

VLCD - Grupa wsparcia [ZAŁOŻENIA DIETY str. 98]

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 264786

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
KruQ
Jak się już naprawdę wbijesz w ketozę to nie będziesz myślał o ładowaniach i moim zdaniem nie ma potrzeby ich robienia.


Dokładnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 217 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11253
Ewentualnie ladowanie tluszczami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2246 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35386
Cor1990
KruQ
Jak się już naprawdę wbijesz w ketozę to nie będziesz myślał o ładowaniach i moim zdaniem nie ma potrzeby ich robienia.


Dokładnie.


ja caly czas mysle co zjem za 3tyg. ale tak nie ciagnie da sie opanowac

O jedna osobe mniej na ziemi? A jakiez to ma znaczenie?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 243 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8643
A jaki blonnik i lecytyne polecacie i w jakich dawkach ? Stosujecie w ogole ?

100% Creatine Confessor by injection!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Warzywa w ilosci ok 1kg dziennie

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 243 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8643
Nie bede w siebie takich ilosci wrzucac, max to 0,5kg. Nie lubie warzyw, wiec jezeli jest mozliwosc chemi to w to chce wejsc i raczej nikt mnie nie przekona. Chcialbym wiedziec z jakiej firmy najlepiej sie zaopatrzyc. Widz, lecytyne ma olimp ale blonnika nie wiem jakiego szukac.

Zmieniony przez - Grimmjow. w dniu 2014-03-24 23:54:54

100% Creatine Confessor by injection!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 490 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30846
Panowie co jest.dobrze zjesc na tej diecie jako wczesne sniadanie przed praca,?tak zebym gdzies nie padl tam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1907 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36081
colon c bardzo dobrze sie sprawdzi jeżeli ktoś ma zapracia na tej diecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Grimmjow.
Nie bede w siebie takich ilosci wrzucac, max to 0,5kg. Nie lubie warzyw, wiec jezeli jest mozliwosc chemi to w to chce wejsc i raczej nikt mnie nie przekona. Chcialbym wiedziec z jakiej firmy najlepiej sie zaopatrzyc. Widz, lecytyne ma olimp ale blonnika nie wiem jakiego szukac.

Zmieniony przez - Grimmjow. w dniu 2014-03-24 23:54:54


Najlepszy blonnik w proszuku to psyllium husk, firma bez znaczenia
a ta lecytyna to w jakim celu?

Mentor KRJ
Panowie co jest.dobrze zjesc na tej diecie jako wczesne sniadanie przed praca,?tak zebym gdzies nie padl tam


Polecam nie jesc nic do poludnia, a jesli juz koniecznie chcesz jesc rano sniadanie to jedz samo co na kazdy inny posilek, nie masz innego wyjscia tak czy siak

Zmieniony przez - miczelx w dniu 2014-03-25 00:17:59

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 523 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37436
kurde nie wytrzymal bym do poludnia tym bardziej ze po robo ie na trening.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Odblok po propie 100mg e2d 8 tyg

Następny temat

Plan na cykl wzglednie krótko i mocno

WHEY premium