SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

VLCD - Grupa wsparcia [ZAŁOŻENIA DIETY str. 98]

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 264869

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
Tutaj "ładowanie" oznacza raczej ładowanie w siebie wszystkiego czego oczy zapragną :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
Przy Ud 2.0 Lyle roznicowal zrodla wegli
zaczynalo sie od prostych z wysokim IG, zlozone i niskie IG wchodzilo dopiero w ostatniej fazie ladowania
natomiast zasada byla jedna - jak najmniej fatu

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1016 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41399
Panowie jeśli któryś z Was ma problemy z apetytem i zmuleniem na vlcd to polecam Hyperlean FX 7 . Skupienie niesamowite i hamowanie apetytu .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1524 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15475
vegeo jadłem ten hyperlean..... ale z towarem to by mnie poskładało za mocna mieszanka na cisnienie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 209 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4493
Od Fx7 jest lepszy detonate od gaspari zjadłem dwa opakowania fx7 i bez rewelacji detonate za to czułem lepiej ale może to tylko ja tak mam, szkoda tylko ze już jest niedostępny w sklepie sfd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Grix
mam pytanie , czy ładowanie robicie tylko czyste (to znaczy węglowodany złożone : ryż brązowy , basmati , kasze ...)? czy wszystkie źródła ww są ok ?


Najwazniejsze to nie ladowac fruktoza, albo minimalnie i na samym koncu,

To ww nie tluszcz podbijaja leptyne wiec tluszczu jak najmniej.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 217 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11253
Panowie spie po 2/3 godz. Nie jestem tym zmeczony ale wku***a to przerwacanie sie w lozku. Kobieta chce mnie przeniesc na inne wyrko bo ka budze co chwile :p Tez tak macie ? Martwi mnie przez to regeneracja... Leci cypio z trenem e. Znajomy usypia sie zielskiem :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
to przez tren a nie vlcd %)

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 217 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11253
Wczesniej spalem jak zabity. Czy to na ace czy enanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Efekty uboczne trena maja to do siebie, ze sa coraz mocniejsze a nie coraz slabsze

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Odblok po propie 100mg e2d 8 tyg

Następny temat

Plan na cykl wzglednie krótko i mocno

WHEY premium