SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

VLCD - Grupa wsparcia [ZAŁOŻENIA DIETY str. 98]

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265231

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
nie widze,
ale tez nie polecam wielkich ladowan, im mniejsze tym lepsze, udezyc w zero lub lekko ponad i git
Eclipse na czystym ladowaniu nic nie potrzebujesz, wejdzie wszystko jak w maslo.

Zmieniony przez - miczelx w dniu 2014-06-12 17:42:37

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 152 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3669
albo na zmianę - ładowanie węglami i tłustszy cheat meal raz na dwa tygodnie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 489 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23472
mam w zapasach 100tab clenu i yohe, jak myslicie oplaca sie wrzucic na jakies ostatnie 2tyg redukcji? dodam ze nigdy nie bralem zadnych spalaczy nie wspominajac o clenie czy joszcze ale slyszalem ze yohe najlepiej na czczo z dala od wegli na VLCD to chyba nie ma znaczenia skoro wegli prawie brak? aaa i jeszcze jedno, podjadam mete i czy nie bedzie to za duze obciazenie dla watroby tak na raz meta+clen+yoha

Zmieniony przez - nommad w dniu 2014-06-12 17:48:19

Hardstyle Is My Style...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Ma to znaczenie bo nie wegle chodzi, a o insuline, ktorej wyrzut jest tez przy bialku, pomijam tu glukoneogeneze,
Sens,sens zawsze jakis jest, chocby dla pobudzenia, co kto lubi
Ja bralem salbutamol, clen tez bym pewnie bral, ale padlo na saly w tym roku

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29676
jedz eseliv i bedzie gicior u mnie teraz w aptece po 9zł wiec jakaś chyba mega promocja jest. Jak piszesz ze nigdy spalaczy nie brałeś to nie radziłbym łączyć clena z yohą bo będzie kuku z serduszkiem :D

"idz wyprostowany wśród tych co idą na kolanach".
Z.Herbert

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 489 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23472
miczelx dzieki za info nie wiedzialem tego, spalaczy nie bralem bo uwazam ze przy BF ok 17% nie potrzeba tego teraz przy dobrym swietle widac ze kostki na brzuchu zaczynaja sie przebijac a VLCD zostalo mi jeszcze z 3tyg i tak chcialem na ostateczny efekt dodac no i kolejna sprawa clen kupilem dosc dawno temu i konczy sie data waznosci troche mi szkoda to wyrzucic chyba wrzuce na ostatnie 2tyg chocby w malej dawce jak nie bedzie mi pasowalo to zawsze moge przerwac.

Hardstyle Is My Style...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
Ja glikogen płuczę tylko po żarciu syfu, żeby jak najszybciej wodę spuścić.
No i płukałem przed nabijaniem do zdjęć, ale to już inna sprawa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
nommad data sie nie przejmuj, to nic nie znaczy, daty ugl sa zmyslone
clen bedzie dzialal wiele lat po dacie (apteczny tez)

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Usunięty przez miczelx za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 111 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2440
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 413 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10782
Ja mam naturalną joszkę, to powiem że mnie mocno tyra - podobno wersja hcl jest mniej sajdogenna . I mnie sporo pobudza więc jak biorę późno to wtedy nie mogę usnąć.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Odblok po propie 100mg e2d 8 tyg

Następny temat

Plan na cykl wzglednie krótko i mocno

WHEY premium