SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

badania lekarskie a vlcd na bombie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2060

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2261
Witam
We wtorek mam badania.szczegolowe badanie moczu i krwi.Jestem 13 dzień na vlcd oraz poszły 4 szoty prop z trenem po 100mg.Leci dodatkowo clen i joha. Co byście poradzili by te wyniki wyszły jak najlepiej? Wiem że późno, ale dosłownie dziś dostałem telefon i wszystko na gwałt. Miecha leci 1 kg dziennie, do czasu tych badań zmniejszyć białko i dodać wegli? Bo widziałem ze jest badanie np.na ciała ketonowe. Ktoś miał kiedyś badanie odnośnie thc za każdym razem wychodzi i jaki musi być postęp?
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 261 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12125
Dzięki, w sumie nie wiedziałem a dzięki Twojemu postowi znalazłem info w internecie że obecność ciał ketonowych może wskazywać na cukrzycę typu 1.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
nic , idz na żywca . Ja miałem pod koniec cyklu na teście 800mg i 600mg wk npp leciało i spoko luz , oni tam sie nie czepiaja , zależy do jakiej pracy

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93940 Napisanych postów 363745 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1666940
ale pod jakim kątem bedą badania?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2261
Tzn jak pod jakim kątem? Badania do jednostki szturmowo desentowej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3516
Uwalisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 279 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19454
cos leciało z orali wczesniej bo bedą patrzeć na próby wątrobowe miałem już taką sytułacje ale w tydzień udąło mi sie zbić alat aspat a miałem niećźe wywalony ponad norme
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
do wojska oni chyba tam mocniej zwracają uwage na wyniki badań..

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2261
Z orali nic, tylko clen joha. Od stawiasz? Uwagę bo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
Bo masz 12 lekarzy w jeden dzien,szczegółowe badania krwi i moczu,dodatkowo badania pod kątem narkotyków.Do jednostek specjalnych i desantowo-szturmowych badaja dodatkowo poziom hormonow,takze "uwalisz" badania za zbyt wysoki poziom testosteronu,ale spokojnie przyjdziesz na "poprawke" a ze bierzesz propa to szybko ten poziom opadnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2261
Po jakim czasie opadnie? Dopiero 4 strzały poszły wiec się jeszcze nie zaczął wkrecac nawet. Thc po jakim czasie będzie jeszcze widoczne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2261
I co z weglami? Podkręcić je trochę np 100g w sobotę i 100g w niedziele żeby wyjść z ketoze? Bo widziałem ze jest badanie na ciała ketonowe
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROP + WINO jak brac

Następny temat

vlcd na bombie a badania wojskowe

WHEY premium