SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

VLCD - Grupa wsparcia [ZAŁOŻENIA DIETY str. 98]

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265357

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 546 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4232
A ja powiem Ci ze mi ta dieta odpowiada :D tylko slinka ciepknie jak w domu kupuja pizze chipsy itp haha ale coz mus to mus :) u mnie z psychika jest ok :)poki co
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2242 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42187
mm1986
Ta dieta jest spoko, jedyny problem jaki byl to psychika u mnie, po prostu mam jaja i sie przyznaje, chodzilem w bluzie na silke, czulem sie jak szmata, ktora rozpoczyna przygode na silowni. Ale efekt byl ok, tylko jak mowie, mam jaja i sie przynaje bez bicia, chodzilem z glowa w dol
znam ten ból miałem to samo i pewnie za jakis czas znowu będę miał :P i jeszcze te gadanie kurde ale spadłeś ,coś słabiutko , o schudłeś :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21491
To, ze flaczek i calkowity brak mocy to nawet o tym nie mowie. Niby pompa w chuy, a tu zwis heh. Wczoraj jak mialem chec na ciasto to chodzilem i wachalem tylko jak d****.

Znowu do przodu.... Chyba:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2242 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42187
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
mateusz-gr
mm1986
Ta dieta jest spoko, jedyny problem jaki byl to psychika u mnie, po prostu mam jaja i sie przyznaje, chodzilem w bluzie na silke, czulem sie jak szmata, ktora rozpoczyna przygode na silowni. Ale efekt byl ok, tylko jak mowie, mam jaja i sie przynaje bez bicia, chodzilem z glowa w dol
znam ten ból miałem to samo i pewnie za jakis czas znowu będę miał :P i jeszcze te gadanie kurde ale spadłeś ,coś słabiutko , o schudłeś :D


No czuc roznice, masujac za pomoca np insuliny gdzie pompa juz w szatni jest a potem vlcd gdzie flak kompletny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
osobiscie nie testowałem ale ponoć mct przed treningiem działa na vlcd bardzo dobrze

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2242 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42187
lodzianin1
osobiscie nie testowałem ale ponoć mct przed treningiem działa na vlcd bardzo dobrze
też właśnie coś mi się o uszy obiło ale mct dać zaraz przed treningiem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 7378 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78934
ja tam popadlem chyba w jakas chorobe wczesniej nie przepadalem za slodyczami a teraz sa takie pyszne ze musze walczyc ze soba a najgorsze jest to ile potrafie tego zjesc na raz , moze mi ktos wierzyc albo nie ale ostatnio naraz zjadlem 40 milckiwayow i 8 grubych nalesnikow z calym sloikiem nutelli minelo chwile a ja nie mialem dosc %)

Zmieniony przez - PTRQ_93 w dniu 2014-04-03 18:55:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2242 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42187
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
PTRQ_93- to wszystko kwestia psychy. Też tak miałem przy redu, 10 000 kcal potrafiło pęknąć i bardzo długo z tym walczyłem, teraz jest już w miarę ok i nie wpyerdalam dużych ilości, nie czuję nawet potrzeby.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Odblok po propie 100mg e2d 8 tyg

Następny temat

Plan na cykl wzglednie krótko i mocno

WHEY premium