SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Podciąganie na drążku - trening Armstronga

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 592635

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19
ten pierwszy do 300zł utargowałem..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2360 Napisanych postów 30611 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270717
nie dałbym tyle

bądźmy szczerzy. Do treningu z masą własną wystarczy Ci drążek ścienny lub sufitowy. Kosztują znacznie mniej.
Do treningu podciągania z dodatkowym obciążeniem potrzebny drążek który będzie miał większy "udźwig",czyli wytrzyma większy ciężar. A tam widziałem któryś z nich wytrzymuje raptem 120kg...
To większość mocowanych do ścian czy sufitów gwarantuje że wytrzymają większe obciążenia.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69533
Trenuję splitem 4xtydzień -czy muszę robić te pompki bo nie chcę się zajechać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2360 Napisanych postów 30611 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270717
nie widzę połączenia split 4 razy na tydzień z armstrongiem...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69533
Armstronga będę robił 5 x na tydzień dlaczego nie widzisz połączenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2360 Napisanych postów 30611 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270717
właśnie dlatego

codzienny angaż grzbietu przy podciąganiu plus dodatkowo raz lub dwa razy w tygodniu porządny wycisk na grzbiet w planie dzielonym. Zaburzona regeneracja-marne efekty lub w ogóle ich brak

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 124 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3418
Chciałbym zapytać, czy ktoś podczas treningu armstronga trenował FBW chociaż raz w tygodniu? Głównie z naciskiem na klatke, triceps i nogi. Jeśli tak to, który dzień najlepiej wybrać tak aby nie kolidował z armstrongiem. Czy to nie spowolni efektów w podciąganiu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2360 Napisanych postów 30611 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270717
w armstrongu masz dwa dni wolne,wieć jak chcesz w dzień wolny to wybierz któryś z nich

jeśli dzień wolny nie(z jakichś względów) to weź najlżejszy dla Ciebie dzień przeznaczony na arstronga i zrób po treningu Armstronga

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 124 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3418
Spokojnie mogę zrobić to w dzień wolny, więc nie ma żadnych przeciwwskazań do wtrącenia siłowni do armstronga?

Zmieniony przez - Erni93 w dniu 2014-01-30 14:57:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2360 Napisanych postów 30611 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270717
nie, jeśli ćwiczenia wykonywane na siłowni nie będą kolidowały z planm armstronga oraz jeśli nie przesadzisz z tą siłownią

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hst i problemy

Następny temat

Plan treningowy do ocen. (szczególnie zależy mi na ocenie MawashiegoxD)

WHEY premium