SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sebastian Mielecki Przygotowania do MPJ

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 231942

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Tak są, od niedawna, wpierw rzucili na próbę, teraz weszły chyba na stałe. U mnie teraz stoją obok zwykłych owsianych.


I jak się nie mylę to są też jaglane, ale ich nie próbowałem.
Cena obydwu 4,49 za 400g.


PS. Ja się właśnie tak uśmiecham :D

Dzień treningowy już zakończony, aeroby na czczo 45 min, teraz tylko zrobić jedzenie i kierunek stolica.

Bronzer już do mnie dotarł, zamówiłem wczoraj rano i dzisiaj już jest, pełen profesjonalizm.





Zmieniony przez - SebastianMielecki w dniu 2014-10-08 09:43:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 649 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31168
powodzenia rowniez

Cwicze bo lubie, lubie to cwicze.

Jezeli pomoglem daj soga -------------------------------------------------------------------------------------------------------------->

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
o zmieili butelki i naklejki bronzerów :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 1668 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 347377
Super Seba, że tu działasz! Będę kukał do znanego już czekoladożercy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 506 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11730
Będę zaglądać :) zwłaszcza jak będą grane czekolady %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Śledzę u konkurencji od jakiegos czasu, swietna sylwetka. Powodzenia, wytrwałości i przede wszystkim zdrowia na tą końcówkę życzę. pozdroo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4410
Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Dzięki wszystkim.
DamiosL
Super Seba, że tu działasz! Będę kukał do znanego już czekoladożercy

Brzydkie określenie, wolę degustator lub tester.
Lemoniadowy
Będę zaglądać :) zwłaszcza jak będą grane czekolady %)

Wszytko w swoim czasie.

opalinho
Śledzę u konkurencji od jakiegos czasu, swietna sylwetka. Powodzenia, wytrwałości i przede wszystkim zdrowia na tą końcówkę życzę. pozdroo

Dzięki wielki, w ostatnich tygodniach jest naprawdę ciężko. Masz rację przede wszystkim zdrowia, bo bez tego nie ma nic, ale szkoda, że nieliczni to rozumieją.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Dzięki- poszukam u siebie i wyprobuje ;)
Ja tam wiem i rozumiem bardzo dobrze, ze zdrowie zarówno psychiczne jak i fizyczne najwazniejsze!

Cos sciemniasz, cwicz usmiech i wstawiaj nam tu co tydzien foto ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Tu jest dział UNS tu nie ma ściemy.
Ja mam po prostu taki wyjątkowy uśmiech, którego nie ma.
Trenuje, trenuje, ale bezskutecznie

Jak już pisałem, dzisiaj dnt , poleciały same aeroby na czczo 45min.

Kilka fotek jedzenia, frytki nie moje tylko siostry, żeby nie było


Dzisiaj doszła do mnie i do mojej narzeczonej paczka za udział w konkursie na najdłuższą sesje aerobów, pochwalę się, ja zająłem drugie ona pierwsze miejsce.
Dzięki w imieniu dziewczyny za gratis, za pierwsze miejsce.
Kofeina ratuje mi teraz życie, nie wyobrażam sobie teraz bez niej aerobów robić czy treningu.
Ketonów i kawy już nie spróbuje, bo na 2 tygodnie to już się nie opłaca wrzucać, ale za to moja dziewczyna skorzysta podwójnie, a ja jej podkradnę kofeinę


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Piotr Cieśla UNS TEAM ,,Od ćwiczących dla ćwiczących''

Następny temat

"It's like my church" - DT by Damian

WHEY premium