SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sebastian Mielecki Przygotowania do MPJ

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 231977

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Dorotko piękniejsza już nie będzie, więc nie masz po co jeść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 561 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3483
Sam to zakupie, bo szczerze nawet o tym nie slyszałem;) W aptece to dostane, czy jakis market duzy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Mizer
Sam to zakupie, bo szczerze nawet o tym nie slyszałem;) W aptece to dostane, czy jakis market duzy?

Najlepiej w internecie, w aptece to raczej jedynie tabletki z sylimaryną dostaniesz.
U siebie w delikatesach widziałem, ale drogo wychodzi.

Dzisiaj luz, tylko 35 min aerobów tętno 140ud/min i łydkę zrobiłem kilkanaście serii siedząc i wypychając palcami na suwnicy.

Mój codzienny eliksir przed snem:
Ostropest mielony 15-20g
Cytrynian magnezu w proszku 2g (300mg czystego magnezu)
N-Acetyl L-Cysteiny 1g
Bcaa + Glutamina 25g
Joint fix 15g

Bcaa teraz testuje większe spożycie, nigdy wcześniej nie brałem i zobaczę czy jest jakaś różnica, warta ładowania w to kasy.
Reszta rzeczy to leci profilaktycznie, jak mało osób wie profilaktyka jest bardzo ważna w tym sporcie, to samo regularne badania.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 426 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4602
Według mnie warto wcinać BCAA + Glutaminę, u mnie na pewno jest wtedy lepsza regeneracja itd, szczególnie kiedy jesteśmy na ujemnym bilansie kalorycznym. Tylko tak jak piszesz dawki mają być optymalne;) a nie 5g bcaa + 5g glutaminy na cały dzień

Zmieniony przez - Kamil R w dniu 2015-03-31 18:45:15

UNS Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 506 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11730
Ładowałem przez pewien czas redukcji (z 4-5 tygodni) 20g BCAA w ciągu nocy, 40g w ciągu dnia, 20g W trakcie treningu i 20g przed Cardio. Regeneracja dużo lepsza, samopoczucie tak samo na duży plus, więc jak finanse pozwalają to polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Też słyszałem dużo pozytywnych opinii, dlatego testuje.
Wszystko muszę na sobie sprawdzić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 561 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3483
Ja to samo, mam obecnie sporo supli, wiec chce sprawdzić jakie to ma działanie i czy warto pakować w to kase a przy naszym dawkowaniu to nie sa male pieniadze;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Seba toz to byl cios poniżej pasa - teraz nie tylko nie bede mogla zasnac ale dodatkowo bede plakac do poduszki !;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Doris.K
Seba toz to byl cios poniżej pasa - teraz nie tylko nie bede mogla zasnac ale dodatkowo bede plakac do poduszki !;D


Ja ci komplementy prawie, a ty płakać chce, chyba, że ze szczęścia to pozwalam

Dzisiaj zrobiłem czworogłowe i dwugłowe. Dalej coś mnie boli pod kolanem więc bez szaleństw.

Wyciskanie na suwnicy + Prostowanie nóg siedząc(wyciskanie z progresją 40-50kg po 10-15 powtórzeń, prostowanie stały ciężar 10-15 powtórzeń) ilości serii nie pamiętam, pewnie więcej jak 5
Prostowanie nóg siedząc 4x8-15 ostatnia podwójny dropset (tutaj już progresja ciężaru)
Hack siady, pięty złączone 3x10-12
Przysiad bułgarski 3x12-15
Syzyfki 3x12-15

Uginanie nóg leżąc 5x12-15, ostatnia podwójny drop set
Uginanie nóg stojąc 3x10-12 ostatnia podwójny drop set
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 54 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10751
czesc Seba;) jest mozliwy kontakt mailowy z toba?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Piotr Cieśla UNS TEAM ,,Od ćwiczących dla ćwiczących''

Następny temat

"It's like my church" - DT by Damian

WHEY premium