SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sebastian Mielecki Przygotowania do MPJ

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 231982

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Muczakos94
Syzyfki na całych stopach tuż to WYCZYN :D



Nie wyczyn tylko ZAL. Najważniejsze, że rozkminiłam dlaczego mi w sobotę nie szło :D Ogólnie wyglądałam jak pijana bo cały czas znosiło mnie na jedną stronę - jakby ktoś chciał sobie to wyobrazić niech spróbuje zrobić po prostu na całych stopach, bez odrywania :D

Dzięki Seba, na pewno spróbuję raz jeszcze aczkolwiek mam nadzieję, że tak jak ten Pan wyglądać nie będę :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Nogi marzenie. Chciałbym takie kiedyś mieć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Wczoraj zrobiłem ramiona, łydki i 30 min aerobów. Trening to bardziej pompowanie bo ręka mi nie dawała trenować, za duży ból.
Rtg już zrobiłem, jeszcze tytko usg i kolejna wizyta(czyt. kolejna kasa ucieka). Jak to nie powie co jest to tomografię pewnie trzeba będzie zrobić, za jedyne 600 zł.

Prostowanie z drążkiem prostym wyciągu górnego, szerokość barków 3x10-15
Francuskie wyciskanie leżąc 3x10-12
Prostowanie z liną jednorącz 3x12-15

Uginanie siedząc na ławce skośnej z supinacją 3x10-12 (dawno nie robiłem tego ćwiczenia bo po prostu nie wchodziło, a teraz wchodzi pięknie)
Uginanie z hantlą na modlitewniku 3x15
Uginanie w bramie jednorącz 3x15

Wspięcia siedząc 4x10-20
Wypychanie na suwnicy 3x12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
jednym slowem masakra !!! ale zeby Cie podniesc na duchu troche to powiem ze podziwiam Cie za zawzietosc !! bo domyslam sie ze bol jest okropny a Ty nadal trenujesz ! takze szacun i wracaj do zdrowia !!

Zmieniony przez - sylwia2432 w dniu 2014-12-10 10:41:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Ja również tak jak Sylwia podziwiam za upór i wytrwałość !
To pewnie mało pocieszające ale też idę na RTG z tym, że zębów :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
sylwia2432
jednym slowem masakra !!! ale zeby Cie podniesc na duchu troche to powiem ze podziwiam Cie za zawzietosc !! bo domyslam sie ze bol jest okropny a Ty nadal trenujesz ! takze szacun i wracaj do zdrowia !!

Zmieniony przez - sylwia2432 w dniu 2014-12-10 10:41:46


przyjemnie nie jest, ale jakoś daje jeszcze radę

Doris.K
Ja również tak jak Sylwia podziwiam za upór i wytrwałość !
To pewnie mało pocieszające ale też idę na RTG z tym, że zębów :]


a co takiego z zębami?


będą u lekarza zapytałem się o moje plecy, 3 lekarz i każdy co innego mówi i weź tu bądź mądry

spojrzał na rtg pleców i stwierdził, że mam wielką dyskopatię i nie mam praktycznie krążka/krążków między kręgowych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
1. Wymiana wszystkich plomb
2. RTG by sprawdzić co pod starymi plombami siedzi/ jak głęboko są ułożone 'dodatkowe' zęby i takie tam. Kiedyś w końcu trzeba się za to porządnie zabrać.

Co do Twojego kręgosłupa ... To diagnoza postawiona a jak sobie z tym radzić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
uu to nie fajnie to brzmi, ja dentystów unikam, nie lubię

on oglądał stare zdjęcia, teraz to pewnie jest gorzej
wpierw mamy się zająć ręką, a potem plecy
uj chce więcej kasy ode mnie wyciągnąć, bo to kolejne wizity
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Nie możesz do każdego lekarza podchodzić w ten sposób - bo w taki sposób nigdy nic nie zmienisz ze swoim zdrowiem.
Ja też unikałam przez ostatnich kilkanaście lat oczywiście prócz koniecznych sytuacji typu wyrwanie bolącego zęba :D Teraz trzeba to nadrobić - Ciebie też to w końcu nie ominie ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
To znaczy jak? Jakby nie mógł zająć się dwoma rzeczami na raz, a tak będę musiał chodzić na kolejne wizyty, za które płacę.

Ja nie liczę, że coś zmienię, patrzę na to obiektywnie i nie widzę szansy na poprawę. Jedynie teraz będę się starał nie zj**ać sobie jeszcze bardziej i nie stać się za kilka-kilkanaście lat kaleką.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Piotr Cieśla UNS TEAM ,,Od ćwiczących dla ćwiczących''

Następny temat

"It's like my church" - DT by Damian

WHEY premium