SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sebastian Mielecki Przygotowania do MPJ

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 231986

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Wczoraj Marcin wziął pierwszy raz roller w rękę i... w mgnieniu oka go odłożył :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Przyjemne to nie jest, szczególnie po mocnym treningu.
Czeka mnie to jutro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1287 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15135
Doris.K
wiktor.grybos
Ja jadlem to zero efektow :P


Pewnie źle jadłeś


A łyżką czy widelcem jadłeś?

Tak serio to u mnie sylimaryna też wpływa dobrze na apetyt. Nie wiem jak na regenerację wątroby, bo nigdy nie robiłem badań przed i po.

Co do działania to za wikipedią:
"Sylimaryna wykazuje działanie przeciwzapalne, antyoksydacyjne, rozkurczowe, detoksykujące, żółciotwórcze i żółciopędne, stabilizuje strukturę błon komórkowych, obniża stężenie cholesterolu we krwi i hamuje wytrącanie się blaszek miażdżycowych, chroni wątrobę przed szkodliwym działaniem trucizn, między innymi mykotoksyn muchomora sromotnikowego, hamuje podziały komórek nowotworowych, zapobiega marskości wątroby, zapobiega wytrącaniu się złogów i kamieni żółciowych."

MÓJ DZIENNIK (PRZYGOTOWANIA DO MISTRZOSTW POLSKI 2016) - http://www.sfd.pl/BSN__Mariusz_Przybyła__droga_do_MP_2016-t1094082.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mi jedynie co pomagalo pod tym wzgledem jak byly jakies problemy to UDCA lub Hepa. Ale pod katem apetytu to nie sprawdzalem :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
Roller to zabojstwo, idzie sie przyzwyczajać, a ja zauważyłam że faktycznie lepiej sie czuje, nogi mniej bola
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
lauraa96
Roller to zabojstwo, idzie sie przyzwyczajać, a ja zauważyłam że faktycznie lepiej sie czuje, nogi mniej bola


Popieram, zwłaszcza dwójki- właśnie za chwilę będę się z nim bawić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Doris.K
lauraa96
Roller to zabojstwo, idzie sie przyzwyczajać, a ja zauważyłam że faktycznie lepiej sie czuje, nogi mniej bola


Popieram, zwłaszcza dwójki- właśnie za chwilę będę się z nim bawić


Fajny masz te roller, jak masz w nim takie funkcje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
SebastianMielecki
Doris.K
lauraa96
Roller to zabojstwo, idzie sie przyzwyczajać, a ja zauważyłam że faktycznie lepiej sie czuje, nogi mniej bola


Popieram, zwłaszcza dwójki- właśnie za chwilę będę się z nim bawić


Fajny masz te roller, jak masz w nim takie funkcje


Kazdy nazywa jak mu się podoba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Zboczuchy wiem ze jest pozna godzina ale to nie oznacza ze strony moga Wam sie mylic ;)
Przypominam,ze to forum sportowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
kurde juz kolejne osoby chwala sobie te cudo , a u mnie na silowni tego nie ma ;/ jednak ta obolałosc na niektorych partiach jest mocniejsza i warto by było ja potraktowac rollerem ! orietujecie sie ile takie cos kosztuje ??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Piotr Cieśla UNS TEAM ,,Od ćwiczących dla ćwiczących''

Następny temat

"It's like my church" - DT by Damian

WHEY premium