SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sebastian Mielecki Przygotowania do MPJ

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 231941

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 798 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5506
albuminę w proszku kupuje od Bakeplus. Opłaca się kupić 10kg - wtedy wychodzi 2x taniej niż jaja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
Doris.K
Sylwia - teraz może zadbać o to, żebyś i Ty miała sporo takich magicznych butelek :P
Seba - Do północy masz jeszcze tylko 2 godziny ! Czuwam ;)



Dorka ja uwielbiam ajerkoniak ale niestety to sam kijowy tłuszcz poza tym ja tak rzadko pije i przyjmuje gosci ze nawet nie bede miala kogo poczestowac no chyba ze dam komus w prezencie , ale tez rzadko ktos mnie zaprasza Moge Dać Tobie jak mnie znowu zaprosicie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Doris.K
Sylwia - teraz może zadbać o to, żebyś i Ty miała sporo takich magicznych butelek :P
Seba - Do północy masz jeszcze tylko 2 godziny ! Czuwam ;)


Usnąłem przed północą obłożony jedzeniem dookoła

bebolek
Tylko 4 kanapki w MC? Co tak słabo

A frytki, pączek, kurczaki 3 rodzaje to nic ? I trzeba wziąć pod uwagę, że my tam nawet 30 min nie byliśmy


Szykuje się i zaraz zbieram się na trening do naszego forumowego kolegi Bartka. Rozpiska za wczoraj i dzisiaj wieczorem.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 966 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2631
jedziesz po bandzie podobnie jak ja ale należy sie

" Pasja ma zabawny zwyczaj triumfowania nad logiką "

http://www.sfd.pl/Roland_Roli_Kowalczyk_W_pogoni_za_marzeniami-t1048508.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
SebastianMielecki

bebolek
Tylko 4 kanapki w MC? Co tak słabo

A frytki, pączek, kurczaki 3 rodzaje to nic ? I trzeba wziąć pod uwagę, że my tam nawet 30 min nie byliśmy



A facet to powinien żreć mięcho a nie jakieś pączki i fryteczki

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Bebolek i komu Ty to mowisz?;)
Akurat z Seby to mozna przykład brac ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ciekawe jaką partię z Bartkiem dziś poćwiczycie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
Doris.K
Bebolek i komu Ty to mowisz?;)
Akurat z Seby to mozna przykład brac ;)

Oj Doris to tylko takie śmieszki ;)
A swoją drogą to fryteczek miesiąc nie jadłem, pączków od tłustego czwartku a mięsa dziś 0,5kg

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
RoLi5400
jedziesz po bandzie podobnie jak ja ale należy sie

Na mc to mnie namówili i jeszcze płacili, sam bym nie poszedł.
Na sabway jw.
Wczoraj pizze dziewczyna zamówiła.
Dzisiaj to wszytko winna Bartka

I bardzo bym chciał trzymać dietę, ale jak widać w takich warunkach to się nie da.

bebolek
SebastianMielecki

bebolek
Tylko 4 kanapki w MC? Co tak słabo

A frytki, pączek, kurczaki 3 rodzaje to nic ? I trzeba wziąć pod uwagę, że my tam nawet 30 min nie byliśmy



A facet to powinien żreć mięcho a nie jakieś pączki i fryteczki


Mięska to u mnie leci dziennie przeważnie 1000g.

Amber872.
Ciekawe jaką partię z Bartkiem dziś poćwiczycie


Plecy były grane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 710 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7822
a jak Bartek z mordeczki bo wczoraj jak mi filmy wysyłał już nieco lepiej, nieco powietrza spuścił
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Piotr Cieśla UNS TEAM ,,Od ćwiczących dla ćwiczących''

Następny temat

"It's like my church" - DT by Damian

WHEY premium