SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sebastian Mielecki Przygotowania do MPJ

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 231955

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to ładnie się trzymasz - wierzę, że i przez noc dasz radę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3252 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22813
jakiś film a do filmu słodkie czy coś .. :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
ja swojego czasu piekłam z zółtek ciastka, ciasta, ciasteczka , ale nie mam juz kogo dzielic tymi ciastkami, no i troche mi sie nie chce wiec tez wyrzucam , był tez okres ze kolezanka zabierała dla mamy ktrora robiła z nich ajerkoniak ale juz zrobila sporo butelek a pić nie ma komu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Sylwia - teraz może zadbać o to, żebyś i Ty miała sporo takich magicznych butelek :P
Seba - Do północy masz jeszcze tylko 2 godziny ! Czuwam ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
Tylko 4 kanapki w MC? Co tak słabo

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1287 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15135
mikrus87
Cena jak to sie mowi "jak dla Ciebie" wujek żony sprzedaje bo ma ferme aż glupio nie brac..

A zamowiłem takie cuś:




Zmieniony przez - mikrus87 w dniu 2014-11-13 16:43:04


jadłem też te białka, wygodna rzecz

U nas jest jeszcze taka firma Ovovita (wpiszcie sobie w google).. Oni też mają różnego rodzaju produkty jajeczne, w tym białko w płynie. Tylko nie wiem jak z wysyłką, bo firma jest pod łodzią i odbieraliśmy zawsze osobiście, nie pamiętam już jak to cenowo wychodziło, ale chyba całkiem nieźle.

MÓJ DZIENNIK (PRZYGOTOWANIA DO MISTRZOSTW POLSKI 2016) - http://www.sfd.pl/BSN__Mariusz_Przybyła__droga_do_MP_2016-t1094082.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 857 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7635
A powiedz mi jak to wychodzi z jakością tego? całkiem spoko?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1287 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15135
tak, podobnie do tych niemieckich białek

MÓJ DZIENNIK (PRZYGOTOWANIA DO MISTRZOSTW POLSKI 2016) - http://www.sfd.pl/BSN__Mariusz_Przybyła__droga_do_MP_2016-t1094082.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mariusz_Prz

U nas jest jeszcze taka firma Ovovita (wpiszcie sobie w google).. Oni też mają różnego rodzaju produkty jajeczne, w tym białko w płynie. Tylko nie wiem jak z wysyłką, bo firma jest pod łodzią i odbieraliśmy zawsze osobiście, nie pamiętam już jak to cenowo wychodziło, ale chyba całkiem nieźle



Kiedys ich pytalem o cene i wysylke to otrzymalem taka odpowiedz:
"Cena 1kg białka płynnego to 9zł/szt netto (+5%VAT) + koszt przesyłki 70zł netto (przewóz w temp kontrolowanej) lub odbiór osobisty."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 857 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7635
kontaktowałem się z ovovitą mailowo, to brzydko mówiąc olano mnie.. od paru dni nikt mi nie odpisuje. A tu ładnie po paru godzinach dostalem odp
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Piotr Cieśla UNS TEAM ,,Od ćwiczących dla ćwiczących''

Następny temat

"It's like my church" - DT by Damian

WHEY premium