SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sebastian Mielecki Przygotowania do MPJ

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 231956

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Polewa z masła, białka i wody - czyli wszystko razem wymieszane?
Ja osobno smaruję masłem i dopiero potem polewam białkiem z wodą ale muszę Twoją wersję wypróbować ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 1626 Wiek 1 rok Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16561
tez sie nad pasem zastanawiam... duzo panienek w nich cwiczy i duzo osob sobie chwali że poprawia talie. trzeba sprawdzic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
polka88
tez sie nad pasem zastanawiam... duzo panienek w nich cwiczy i duzo osob sobie chwali że poprawia talie. trzeba sprawdzic


Ja słyszałam różne opinie, może akurat warto by było sprawdzić na samej sobie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Ogólnie ciągłe chodzenie w pasie jest niedobre, bo osłabiają nam się mięśnie wokół talii, w tym bardzo ważne głębokie/rdzenia, które ochraniają nasz kręgosłup.

Ciągłe chodzenie w pasie nazwałbym patologią, ale w sportach sylwetkowych ma to swój cel, potrafi mocno poprawić talie.

Wam Panie to nie potrzebne, talie macie w porządku.


Ja sobie dzisiaj działałem dwugłowe i czworogłowe bardzo lekko.

Uginanie siedząc 6x10-12 wolny negatyw, ostatnia seria powtórzenia oszukane, 2x drop, przytrzymanie 2-3s w spięciu, takie dojedzenia maksymalne,
Uginanie stojąc jednonóż 4x12-15
Martwy na prostych z hantlami, lekko bardziej na rozciągnięcie 3x10-12

Wypychanie na suwnicy, kilka serii rozgrywkowych potem 6 albo i więcej serii roboczych, ciężar nie duży raptem 190kg, żeby to jakoś wykorzystać dobrze, 3-4 serii zrobiłem z bardzo długim pozytywem, nie polecam, boli, aż się płakać chce, nogi po prostu palą, poszło też parę serii normalnym tempem.

No hands front squat(taki mi wygodniej, niż na krzyż, stabilniej jest, próbowałem nawet z paskami coś jak clen grip i najwygodniej mi bez rąk) 10x10x40kg
Więcej nie nakładałem, zrobiłem jedynie przerwy krótkie 30-60sec.
Dłuży czas nie robiłem siadów i w ogóle nóg, mobilność trochę gorsza, plecy nawet przy takim ciężarze dostały. Ciężko mi było utrzymać prawidłową pozycję na samym dole.

Mała zmiana w diecie nastąpiła, wrzuciłem więcej tłuszczy ze względu na problem z kolanem.
Teraz mam 200 b, 300 ww, 100 t.





Zmieniony przez - SebastianMielecki w dniu 2015-07-21 23:47:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
Doris.K
polka88
tez sie nad pasem zastanawiam... duzo panienek w nich cwiczy i duzo osob sobie chwali że poprawia talie. trzeba sprawdzic


Ja słyszałam różne opinie, może akurat warto by było sprawdzić na samej sobie...


laski na talie najlepsze jest hula hop poważnie !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
Laura a znasz to ? Kiedy kobieta jest za gruba ? Kiedy hula hop pasuje :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
Znam dlatego moje hula hop jest baaaardzo szerokie haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
lauraa96
Znam dlatego moje hula hop jest baaaardzo szerokie haha


do czasu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
lauraa96
Doris.K
polka88
tez sie nad pasem zastanawiam... duzo panienek w nich cwiczy i duzo osob sobie chwali że poprawia talie. trzeba sprawdzic


Ja słyszałam różne opinie, może akurat warto by było sprawdzić na samej sobie...


laski na talie najlepsze jest hula hop poważnie !!


Jak ma pomóc hula hop na talie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
lauraa96
Doris.K
polka88
tez sie nad pasem zastanawiam... duzo panienek w nich cwiczy i duzo osob sobie chwali że poprawia talie. trzeba sprawdzic


Ja słyszałam różne opinie, może akurat warto by było sprawdzić na samej sobie...


laski na talie najlepsze jest hula hop poważnie !!

tylko dodaj ze to ma byc hula hop taki jak Ty co waży kilogram a nie te 100gramowe plastiki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Piotr Cieśla UNS TEAM ,,Od ćwiczących dla ćwiczących''

Następny temat

"It's like my church" - DT by Damian

WHEY premium