SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sebastian Mielecki Przygotowania do MPJ

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 231961

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 506 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11730
Mariusz_Prz
Ja wolę od omleta wrzucić to na patelnię i pomieszać tylko trochę. Robi się taka slodka papka, coś w stylu puddingu. Lepiej mi to wchodzi niż omlet


Dokładnie tak samo robię, mieszam w misce jajka, owsiane, wanilię, cynamon, słodzik i wylewam na patelnię mieszając jakbym robił jajecznicę na koniec łycha masła orzechowego i jest bajka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Też tak robię, czasami po prostu wpadnie omlet, to wrzucę zdjęcie, bo owsiana jajecznica nie wygląda zbyt ładnie. Szybciej się robi i smaczniejsze jest.

Iccana
120 g płatków do omletu.. a ja mam 50 po treningu Ostatnio zaczęłam właśnie potreningowo omlety robić. A jesteś bardziej nim pojedzony niż np. kurczakiem z makaronem/ryzem?


Po treningowo często robiłem papkę z ryżu i białek jaj. Bardziej zapycha niż zwykły ryż.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Hip thrust w wykonaniu facetów - często tego nie widzę ;)
Seba- co bardziej czujesz- dupę czy dwójkę? Ile żeś tam naładował kg?
Omlet taki to wyyyypas, tylko polewy brak - za sucho wygląda ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Dobrych rzeczy mało widać na siłowniach.
Bardziej chyba pupę, ale dwugłowe też mocno dostają, aż pieką. Też mocno prostowniki czuję.
Tylko 120kg.
Zrobienie omleta to już jest szczyt moich ambicji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
SebastianMielecki
Dobrych rzeczy mało widać na siłowniach.
Bardziej chyba pupę, ale dwugłowe też mocno dostają, aż pieką. Też mocno prostowniki czuję.
Tylko 120kg.
Zrobienie omleta to już jest szczyt moich ambicji



Ja właśnie najbardziej dwójki dlatego pytałam ;) Ładne mi TYLKO
Przeskocz 'swój szczyt ambicji' a nie będziesz zawiedziony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Wczoraj, plecy , tył barku.

Ściąganie drążka wyciągu górnego siedząc + Przyciąganie drążka chwytem neutralnym do brzucha 4x10-15
Wiosłowanie hantlem w podporze 3x10-12
Pociąganie chwytem neutralnym 3x max
Ściąganie v-bar klęcząc do klatki 3x12-15

Odwodzenie chwytem neutralnym z linkami wyciągów górnych 3x10-15
Odwrotny butterfly podchwyt 3x10-15

Martwy ciąg kilka serii ciężar 60-80kg.

Dobry szybki trening, waga pokazała 99,4 kg, coś powoli schodzi.

Na masie zacznę smarować nutela, ujdzie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
Ale jeszcze się powstrzymaj przed ta nutella bo ja na redu i bd bala tu się wchodzić btw, pisałeś w którymś dzienniku ze na redu wchodząc do sklepu nie umiałeś wyjsc bez czegos dobrego. Jak to teraz u Ciebie wygląda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
SebastianMielecki



sylwia2432
ja tam uwazam że jak FACET ma dobre kopyta to leginsy treningowe sa jak najbardziej na miejscu !! Twoje dodatkowo ładnie komponuja sie z obuwiem


Z obuwiem lepiej komponuje się inny model. Dokładnie ten.



Zmieniony przez - SebastianMielecki w dniu 2015-03-22 20:24:07




eeee no Sebaa ogien !!!! moze sprawie mojemu mezowi takie jaka cena ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
lauraa96
Ale jeszcze się powstrzymaj przed ta nutella bo ja na redu i bd bala tu się wchodzić btw, pisałeś w którymś dzienniku ze na redu wchodząc do sklepu nie umiałeś wyjsc bez czegos dobrego. Jak to teraz u Ciebie wygląda?


Teraz jest luz, formy na zawody nie robię, mało aerobów/cardio, raptem 140 minut tygodniowo i w diecie jeszcze sporo kcal.

sylwia2432 99 zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Seba - trzymam na słowo. Wtedy ujdzie !;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Piotr Cieśla UNS TEAM ,,Od ćwiczących dla ćwiczących''

Następny temat

"It's like my church" - DT by Damian

WHEY premium