SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sebastian Mielecki Przygotowania do MPJ

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 232939

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeszcze raz gratulacje! Po zawodach mieliśmy okazję skosztować przysmaków przygotowanych przez Sebastiana Jedne bardziej dietetyczne drugie mniej ale wszystko prze-py-szne!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1287 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15135
Gratulacje ! Teraz odpoczynek nie jedz za dużo

MÓJ DZIENNIK (PRZYGOTOWANIA DO MISTRZOSTW POLSKI 2016) - http://www.sfd.pl/BSN__Mariusz_Przybyła__droga_do_MP_2016-t1094082.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gratulacje !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
sOiR
no to gratulacje

Dziękuje.

Doris.K
GRATULUJĘ RAZ JESZCZE :)

W takim razie i ja jeszcze raz dziękuje

DamiosL
Graty Seba, udana jesień Ci wyszła! Działaj tak dalej, a następna będzie jeszcze lepsza, musi!

Dzięki, nie było źle, ale będzie jeszcze lepiej.

Amber872.
Seba brawooooooooooooooo

Dzięki, rób formę to i ja ci pogratuluje

wiktor.grybos
Gratulacje !

Dziękuje

Mariusz_Prz
Gratulacje ! Teraz odpoczynek nie jedz za dużo

Jaki odpoczynek Zaraz idę spać tylko jeszcze coś zjem i wstaje znowu jem, jem ... i lece na trening.
Z tym jedzeniem za późno napisałeś , ale nie było tego tak dużo.
Jutro postaram się lepiej

Sylwia K.
Jeszcze raz gratulacje! Po zawodach mieliśmy okazję skosztować przysmaków przygotowanych przez Sebastiana Jedne bardziej dietetyczne drugie mniej ale wszystko prze-py-szne!


Cieszę się, że smakowało.
Mniej? chyba wcale

Jutro coś więcej napiszę, nie śpię od piątkowego poranka i już lekko senny jestem, także dobranoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2138 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45010
BRAWO SEBA! forma była dobra ino lekka mgła, ale tak ja pisałeś na fejsie. Kombinowanie jest dobre bo moze trafisz na dobrą końcowke w której bd jak wiór i nabity :D

ja też teraz na PP bd kombinował zaczynam od dzisiaj zobaczymy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 8074 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42822
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3252 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22813
gratuluję :) i smacznego hah;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
SebastianMielecki

Dzięki, rób formę to i ja ci pogratuluje

Ale bym dumna chodziła tylko kiedy ta forma u mnie nastąpi

Pojadłeś dziś sobie? i jak samopoczucie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Muczakos94
BRAWO SEBA! forma była dobra ino lekka mgła, ale tak ja pisałeś na fejsie. Kombinowanie jest dobre bo moze trafisz na dobrą końcowke w której bd jak wiór i nabity :D

ja też teraz na PP bd kombinował zaczynam od dzisiaj zobaczymy ;)

Dzięki, mam taką nadzieję, że kolejnym razem trafię na schemat, który mi to zapewni.

kacper95
Gratulacje Seba !

Dziękuje.

Amber872.
SebastianMielecki

Dzięki, rób formę to i ja ci pogratuluje

Ale bym dumna chodziła tylko kiedy ta forma u mnie nastąpi
Pojadłeś dziś sobie? i jak samopoczucie?

Kiedy to zależy już tylko od ciebie
Dziś jeszcze nic nie podjadłem. Samopoczucie już dużo lepsze.

sylwia2432
Moje gratulacje!!!! Super forma

Dzięki, formy właśnie nie było super.

Jak już wyżej zostało napisane, zająłem 2 miejsce i tylko dlatego, że Piotrek Wolski, nie startował w mojej kategorii, ale tak czy inaczej pudło by było.

Forma była gorsza niż na mpj, ale byłem o wiele bardziej nabity(większy), waga na scenie pokazała 83,9 kg i w ocenie wielu zawodników waga, którą ważyli zawodników zaniżała, także ponad 4 kg więcej niż na mpj. Jak już pisałem testowałem inny schemat i nie sprawdził się za dobrze. Woda ze mnie nie zeszła do końca i byłem za bardzo nie wyraźny, ale zdobyłem kolejne cenne doświadczenie i będę szukać dalej schematu pod siebie.

Zawody przebiegły w miarę sprawnie, na początku było trochę zamieszania, bo zmienili plan zawodów 2x %) , ale potem już wszytko poszło według planu. Atmosfera na zawodach bardzo fajna i przyjemna. Gdyby te zawody zrobili gdzieś bliżej pewnie stawiłoby się o wiele więcej kibiców i zawodników. Plusem wielkim było to, że w szatni były prysznice i mogłem zmyć z siebie bronzer i przebrać się w normalne ubranie.

Po dekoracji od razu poszedłem do samochodu, gdzie miałem swoje dwa ciasta 3 bit(blacha 40x26cm %) ) i sernik pieczony(1100 g twarogu chudego, 250 g białek jaj twarogu, 30g sernik fix-24 g ww, słodzik). Oba wyszły pyszne. Sam zjadłem tylko 3 kawałki 3 bit i kawałek sernika, resztą ciasta rozczęstowałem.

Tym razem, nie zaszalałem tak bardzo z jedzeniem jak po mpj, waga z rana pokazała tylko 87 kg. Jutro już pewnie 85 będzie bo już dzisiaj 3 kupa poszła .


Kilka zdjęć z dekoracji. Słaba jakoś bo robione zwykła cyfrówką i z trybun, bo nie dopuszczali bliżej.






Niedziela

Dieta:
1. 100g płatków orkiszowych, 450g jajek(3 żółtka), domowy walden
2. 100g wafli ryżowych 300g piersi z kury
3-4. 6 placków na tortille, 450g warzyw mrożonych, trochę sosu na bazie przecieru pomidorowego, 500g piersi z kurczaka
snickers hazelnut, mars hazelnut, big hit(orzeszki w czekoladzie), princessa long

ten snickers smakuje jak zwykły, mars jak zwykły mars tylko z orzeszkami, taki mars z akcentem snickersa

Po pierwszym posiłku zrobiłem trening. Dzisiaj lekki trening, bo jeszcze nie czuje się w pełni sił.

Triceps, biceps, przedramię + 20min interwałów(60 na 60 s)+ 5 min aerobów

Prostowanie z klamrą wyciągu górnego jednorącz 3x
Prostowanie z drążkiem wyciągu górnego 3x
Prostowanie z hantlą w opadzie tułowia 3x
Francuskie wyciskanie sztangi łamanej, wąski chwyt leżąc na ławce(opuszczamy sztangę za głowę i kładziemy na ławce, czekamy 1-2 sec i wyciskamy) 3x

Uginanie stojąc z hantlami z supinacją, naprzemiennie 3x
Uginanie na modlitewniku z hantlą 2x
Uginanie z hantlą w opadzie tułowia 2x
Uginanie młotkowe 2x

Uginanie sztangi łamanej nachwytem 2x

Zrobiłem wyjątkowo interwał na orbitreku 20 min, 60 s tempo-zapierdzielanie jak głupi tętno około 180, 60 s tempo- normalne jak aeroby + 5 min tempem zwykłych aerobów
w 6 czy 7 zmianie dostałem kolki strasznej, ale przed następną przeszło i jakoś doleciałem do końca
Teraz jak chodzę to jakiś obolały, najbardziej łydki czuje.

Zdjęcia posiłków z dzisiaj.



I kable na nogach po powrocie do domu z Kłodzka



Zmieniony przez - SebastianMielecki w dniu 2014-11-10 01:00:23
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Piotr Cieśla UNS TEAM ,,Od ćwiczących dla ćwiczących''

Następny temat

"It's like my church" - DT by Damian

WHEY premium