SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sebastian Mielecki Przygotowania do MPJ

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 231945

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Hekade
Powodzenia Seba w dowalaniu kg na siebie jak zrobisz taki progres jak w tym roku to Cie znienawidze


Zrobię lepszy

MARIAN 17
Jestem. Musze kupic ten olej i przetestowac te kawe;)

polka88
wszyscy teraz tylko ten olej kokosowy... jakas moda czy faktycznie taki dobry ? ;p chyba musze skosztowac


Robię co uważam za słuszne, moda mnie nie interesuje.

Olej kokosowy ma bardzo fajne właściwości, a w dodatku zapach i smak jest mega.

Kiedyś ten olej na mnie szału nie zrobił, ale jak spróbowałem dobrej jakości to mnie oczarował, odkręcając słoik aromat jest tak intensywny, że chce się go jeść łyżeczką.
To samo miałem z innymi olejami, stąd czasami opinie, że jakiś olej nie smakuje czy jest po prostu nie dobry, a to jedynie produkt jest ujowy.

Od siebie mogę polecić ten olej Olej kokosowy 900ml NIERAFINOWANY VIRGIN NATURALNY.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2819 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45257
Seba a ja mam pytanie odnośnie treningu, jak to u Ciebie wygląda w przypadku takiego odbicia po redukcji, czy startujesz z małą objętością treningową i powoli ją zwiększasz w porównaniu do ostatnich klasycznych treningów przed zawodami czy ruszasz od razu z dużą objętością żeby był większy bodziec i wykorzystanie efektu odbicia ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Trening jest na trochę mniejszej objętości jak był na redukcji, ale za to będę używać większych ciężarów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja robie podobnie, chyba ze czuje ze nie moge poszalec z kg to robie wiecej a lzej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Przykładowa dieta z dnia treningowego:

1. 100g płatków mix owsianych i orkiszowych, 20g rodzynek, 200g piersi z kurczaka, 10g wiórków kokosowych
2. 75g ryżu, 200g piersi z kurczaka,10g oleju lnianego
trening, w trakcie jego trwania popijam 15g carbo regen i 15g BCAA 2:1:1
3. 75g ryżu, 1 banan, 45g classic iso 100%,10 g wiórków kokosowych,
4. 50g ryżu, 200g piersi z kurczaka, 15 oleju lnianego
5. 50g ryżu, 200g piersi z kurczaka, 15 oleju lnianego, 10g oleju kokosowego
6. 50g ryżu, 5 całych jajek, 50g piersi z kurczaka, 5g oleju kokosowego

Mniej więcej wychodzi 350g ww, 100g t, 250 b (białko obniżyłem o 50g, jednak 300 to za dużo dla mnie)

Niedzielny trening, były to plecy moja najsłabsza partia więc do ich treningu przykładam się specjalnie.

Wiosłowanie sztangą rampa 8
Podciąganie 6p x 5 (3110)
Ściąganie drążka do klatki 3x15
Przyciąganie v-bar do brzucha 4x10-12
Ściąganie klamry jednorącz podchwytem na maszynie 4x12-15
Przenoszenie liny wyciągu 3x15-20

Szrugsy ze sztangą 3x15
Unoszenie tułowia na ławce rzymskiej 3x15

Trening dobrze wyszedł, czuję, że będę obolały dobre parę dni.
Na siłowni miałem tą okazję i trenowałem sam, nikt nie przeszkadzam, nie zawracał du..., uwielbiam takie treningi, jedynie muzyka mogła by być lepsza %)

1 posiłek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Witam Seba, wcześniej wpadałem "z partyzanta" teraz postaram się być na bierząco. Podoba mi się Twoje konkretne i rzeczowe podejście do tematu, także życzę powodzenia oraz +15kg za rok na scenie

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
Lepiej się czujesz bez tych 50g białka ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
arnold69
Witam Seba, wcześniej wpadałem "z partyzanta" teraz postaram się być na bierząco. Podoba mi się Twoje konkretne i rzeczowe podejście do tematu, także życzę powodzenia oraz +15kg za rok na scenie


Zapraszam i dziękuje.

15kg u mnie to chyba była by przesada, wyglądał bym wtedy karykaturalnie.

Cielu7
Lepiej się czujesz bez tych 50g białka ?


Znacznie, od razu lepiej się wszystko trawi, nic nie zalega.


Dzisiaj dnt wiec wybrałem się na zakupy z narzeczoną w poszukiwaniu kurtki i spodni.

Kurtę udało mi się włożyć jedną nawet fajną, ale odstawała pół metra na plecach, reszta przymierzania kończyła się na włożeniu jednej ręki i stwierdzeniu, ze drugiej już nie włożę albo po prostu nawet ręki do końca nie dałem rady włożyć.

Spodni szukałem w tych sklepach co chłopaki radzili KrystekW i BzykDG i wychodzi na to że macie cienkie te nogi %)
Jedynie przez was sprzedawczyni nabiegała się przynosząc to nowe, gdzie nawet nogi nie włożyłem do końca. W jedne nawet się wbiłem, ale nie uszedł bym w nich daleko.

Skazany na dres. :cenzura:

Zamiast spodni i kurtki chociaż kupiłem sobie spodenki na siłownie i zapas lodów w grycanie.

Do 18 zjadłem tylko 2 posiłki więc poszliśmy do kfc, ja zamówiłem RYŻ I CHRUPIĄCE BITES, nawet dobre, ale ryżu tam nie było więcej jak 50g, za to mięsa sporo. Potem wpadły mcflary z aero(dupy nie urywają) i shake bounty(tragedia, wali chemią, aż odrzuca, z smakiem i aromatem bounty nie ma nic wspólnego) więc tylko go spróbowałem. Po tym nabrałem smaka na inne jedzenie wiec poszło pół pizzerinki i pół pasztecika z kapustą, a w domu pół czekolady, pół tubki kremu, z crosantem, połową kruchego ciastka i parę łyków mleka muller o smaku białek czekolady i pistacji(kolor miało domestos, a sam jakiś taki dziwny, połączenie słabe, ni to białą czekolada, ni to pistacja takie uj wie co) spróbowałem trochę i reszta w kibel.

Jak na 100kg osobę z przewagą mięsa, raczej dużo nie wpadło, zjem jedynie 2 posiłki jeszcze, które będą mocno okrojone i kcal mniej więcej będą zachowane.

Oczywiście co to były by za zakupy gdyby nie było sweet foci z przymierzalni.





Zmieniony przez - SebastianMielecki w dniu 2015-11-03 00:42:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
i w koncu cos podjadłeś

forma nadal widac ze b.dobra

lipa z tymi spodniami ze ze ja mam cienkie giry to nie mam problemu takiego dużego
ale jednak wolałbym miec doyebane nogi i chodzic w dresie;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
z ciekawosci w jakichs sklepach byles?

w Lee, Levis, Wrangler, Big Starze mozna spokojnie kupic spodnie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Piotr Cieśla UNS TEAM ,,Od ćwiczących dla ćwiczących''

Następny temat

"It's like my church" - DT by Damian

WHEY premium