SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sebastian Mielecki Przygotowania do MPJ

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 231964

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
ale pewnie Lominox uwaza ze najcenniejsze informacje znajdzie u Nas w dziennikach !! wiec to sie chwali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Ogólnie nie powinno się smażyć, ale jak już to smażymy na tłuszczach takich jak smalec, masło klarowane, olej kokosowy, są to głównie tłuszcze nasycone, które nie ulegają utlenieniu.

Zwykłe oleje roślinne, te dobre nierafinowane, nie nadają się do smażenia.
Trzeba je spożywać tylko na zimno, inaczej będę bezwartościowe, a nawet szkodliwe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 426 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4602
Ja używam do smażenia olej ryżowy, polecam

UNS Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
Seba podzielam Twoje zdanie uwazam dodatkowo, ze jak juz sobie chce ktos cos usmazyc lub podsmażyć to PAM jest dobra opcja (powiedzmy) , dodatkowo nadmienie ze ja czesto smaże na wodzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Skoro już o tych tłuszczach lepszych mowa to ja jakiś czas temu zastanawiałam się czym by zamienić np margarynę w ciastach :D Ktoś coś?:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 856 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43417
na początek możesz spróbować masło klarowane które ma temperature dymienia około 230stopni.. jeśli chodzi Ci o to aby nie było tłuszczów trans jak w margarynie.

MÓJ DZIENNIK http://www.sfd.pl/REDUKCJA_Endomorfika-t1064014.html  PODSUMOWANIE str 45

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
sylwia2432
Seba podzielam Twoje zdanie uwazam dodatkowo, ze jak juz sobie chce ktos cos usmazyc lub podsmażyć to PAM jest dobra opcja (powiedzmy) , dodatkowo nadmienie ze ja czesto smaże na wodzie


Pam to tylko, żeby nie przywierało smażyć na nim to ciężko, trzeba by dużo użyć a w dużej ilości to będzie zwykłe smażenie, bo pam to nic innego jak zwykły olej rzepakowy w aerozolu z dodatkami.

Kamil R
Ja używam do smażenia olej ryżowy, polecam


Olej ryżowy też jest ok.

Doris.K
Skoro już o tych tłuszczach lepszych mowa to ja jakiś czas temu zastanawiałam się czym by zamienić np margarynę w ciastach :D Ktoś coś?:D


Ja daje zawsze zwykłe masło, margaryna to najgorszy syf.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Doris.K
Skoro już o tych tłuszczach lepszych mowa to ja jakiś czas temu zastanawiałam się czym by zamienić np margarynę w ciastach :D Ktoś coś?:D


Masło :) a jeśli jakieś ciasto kruche to nawet oleje wg pasi olej kokosowy :) wszystko zależy od ciasta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 426 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4602
j/w masło, pracuje w firmie unilever gdzie produkujemy margaryny np. rama, delma, flora i potwierdzam jest to najgorszy syf. :)

UNS Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Kamil R
j/w masło, pracuje w firmie unilever gdzie produkujemy margaryny np. rama, delma, flora i potwierdzam jest to najgorszy syf. :)


Rozbawiło mnie to

Delma nie jest zła, ma tylko 20 % tłuszczu

Od ramy się rośnie, a flora to chyba leczy raka


2 dni przerwy i mało co miałbym trzeci dzień bo nie przedłużyłem karnetu na czas, ale poszedłem na inną siłownie.

Unoszenie hantli na boki 4x8-15
Unoszenie na boki na maszynie 3x12-15 (całkowicie mi nie podeszła)
Unoszenie hantli przed siebie stojąc 3x10-12
Unoszenie klamry wyciągu dolnego w bok, w odchyleniu tułowia od wyciągu, linka prowadzona za sobą 3x10-15
Unoszenie sztangi wzdłuż tułowia 3x10-12
Kierownica 3x10-12

Prostowanie z drążkiem "v" wyciągu górnego 4x12-15
Francuskie leżąc na szerokość barków 3x10-12
Pompki na ławce 3x12-15
Prostowanie jednorącz z liną wciągu górnego 3x15

25 min cardio na orbitreku, tętno nie schodziło poniżej 160
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Piotr Cieśla UNS TEAM ,,Od ćwiczących dla ćwiczących''

Następny temat

"It's like my church" - DT by Damian

WHEY premium