SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sebastian Mielecki Przygotowania do MPJ

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 231952

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Z kolanem wiesz, że mam problem, dopiero teraz zrobiłem usg i wyszło, że to to.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 768 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7786
To teraz masz szanse, żeby gonić góre do nóg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Nóg to ja ostatnio prawie wcale nie trenuje, w tym roku to pewnie zrobiłem tylko kilka cięższych treningów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 199 Napisanych postów 1532 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11842
Seba tak z ciekawości, jakie czynności podejmuje się przy zapaleniu rzepki kolanowej? to samo co np. stawu skokowego,barku,czy łokciowego? tzn. chłodzenie, niesteroidowe leki przeciwzapalne, rehabilitacja?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
sylwia2432
zdrowiej Seba !!!

Dziękuje.

MilkyLayne
Seba tak z ciekawości, jakie czynności podejmuje się przy zapaleniu rzepki kolanowej? to samo co np. stawu skokowego,barku,czy łokciowego? tzn. chłodzenie, niesteroidowe leki przeciwzapalne, rehabilitacja?


Napisano mi tak: ultradźwięki, krioterapia, masaż poprzeczny i odpoczynek.

Poniedziałek poszły plecy, tył barku i kaptury.

Trening
bardzo podobny jak poprzednie, tutaj za bardzo nic się nie zmienia.

Mała zmiana w diecie, po 2 tygodniach bez tłuszczu, moment zrobiłem się strasznie głodny, więc dodam go odrobinę, ale będzie go tylko 20-30g. Taka dieta mi służy, schodzi ze mnie wtedy najszybciej, gdy mam tłuszcz obcięty do minimum. Głód jest mocny, więc jak ktoś nie daje rady, podjada, ma ataki głodu, to lepiej dać high fat, o wiele przyjemniejsza dieta, lepsze jedzenie, smaczniejsze i głód praktycznie zerowy.

Wygląd poprawił się i to mocno przez te 2 tygodnie, zeszło około 5kg, waga teraz to 100,0kg, teraz już powinno schodzić pomału.
Dalej wyglądam grubo, foty dopiero jak będę miał co pokazać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
czyli teraz juz cały czas szlif formy do mpj?czy jeszcze cos masy wpadnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 199 Napisanych postów 1532 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11842
Jak wygląd idzie na + to tylko się cieszyć;) właśnie też się zastanawiam nad makro. Miałem Seba taka sytuacje ze miałem 500ww 200b i 60t/ed. Kcal były na poziomie 3400-3500, szkło okej. Gdy za namową kolegi obciąłem ww i zmieniłem na tłuszcze 100t 380ww i 200b od razu zaczęło się odkładać na dole brzucha... a kcal były na tym samym poziomie. Co o tym myślisz to możliwe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Seba nudno tutaj bez Twoich regularnych zdjęć. Ani treningowych ani posiłkowych już nie ma.... Nie wiem co się z Tobą dzieję ale liczę na to, że na moja prośbę cosik się może w tej kwestii niebawem zmieni?:)

Jak sytuacja z kolanem obecnie? Robiłeś coś wg zaleceń?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
MARIAN 17
czyli teraz juz cały czas szlif formy do mpj?czy jeszcze cos masy wpadnie?

Tego nie wiem, zobaczymy jak to wyjdzie.

MilkyLayne
Jak wygląd idzie na + to tylko się cieszyć;) właśnie też się zastanawiam nad makro. Miałem Seba taka sytuacje ze miałem 500ww 200b i 60t/ed. Kcal były na poziomie 3400-3500, szkło okej. Gdy za namową kolegi obciąłem ww i zmieniłem na tłuszcze 100t 380ww i 200b od razu zaczęło się odkładać na dole brzucha... a kcal były na tym samym poziomie. Co o tym myślisz to możliwe?


Tłuszcz od razu się nie odkłada. Zmiana jest nie duża w dieice wiec raczej ci to w hormonach nie namieszało.

Może to po prostu dopiero teraz zauważyłeś, że coś się odłożyło, ale to nie wina zmiany makro, a jedynie za dużej nadwyżki kcal.

Doris.K
Seba nudno tutaj bez Twoich regularnych zdjęć. Ani treningowych ani posiłkowych już nie ma.... Nie wiem co się z Tobą dzieję ale liczę na to, że na moja prośbę cosik się może w tej kwestii niebawem zmieni?:)

Jak sytuacja z kolanem obecnie? Robiłeś coś wg zaleceń?


Pisałem postaram się

Kto by chciał oglądać moją dietę.
Teraz wygląda ona tak że wrzucam pakę makaronu do garnka mięso do piernika. Rano owsiana i białka jajek. Wieczorem twaróg z makaronem. Więc brzydko, nie smacznie i monotonia.

Wyglądam dalej słabo więc nie chce się pokazywać.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Piotr Cieśla UNS TEAM ,,Od ćwiczących dla ćwiczących''

Następny temat

"It's like my church" - DT by Damian

WHEY premium