SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sebastian Mielecki Przygotowania do MPJ

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 231972

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
Ile jeszcze chciałbyś pociągnąć redu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 561 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3483
Czasem trzeba zrobic krok do tylu, zeby potem zrobic dwa do przodu i to jak robisz swietnie sie sprawdza;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Kamil - czlowiek uczy się przez cale zycie. No chyba ze mówimy o tych najmadrzejszych co wszystkie rozumy pozjadali juz w chwili narodzin ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Kamil R
Bardzo ciekawy i sensowmy pomysł z tą rotacją jedzenia na minus. Ja zawsze jak łapałem stagnacje oraz bloki apetytu to i tak wciskałem na chama w siebie jedzenie, siedząc nawet godzinę przy jednym posiłku co teraz z perspektywy czasu wydaje mi się bezsensowne.


Jeść już nie mogłem, waga nie szła, nawet spadała to zacząłem lekką redukcje/ubicie.

lauraa96
Ile jeszcze chciałbyś pociągnąć redu?

3-5 tygodni

Mizer
Czasem trzeba zrobic krok do tylu, zeby potem zrobic dwa do przodu i to jak robisz swietnie sie sprawdza;)


Redukcja to nie krok do tyłu, przecież mieśnie pozostają tam gdzie są, jedynie tłuszczyku mniej

sylwia2432
Seba to uni je szyja na miare ????

Szyją i na miarę, jak pisałem ja zamówiłem rozmiar niby dla siebie to nawet mi do połowy ud nie weszły, potem napisałem, że chce zwrócić i zakupić inny rozmiar podałem swój wzrost i obwód uda i zrobili dla mnie.

Doris.K
Kamil - czlowiek uczy się przez cale zycie. No chyba ze mówimy o tych najmadrzejszych co wszystkie rozumy pozjadali juz w chwili narodzin ;D


To ja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 561 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3483
Sorry nie doczytałem wszystkiego, myslalem ze robisz szybka zrzutkę kcl i wrzucasz areoby aby nakrecic metabolizm do dalszej budowy masy;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Czwartek.
Czworogłowe, dwugłowe, łydki.

Wypychanie na suwnicy 6x12-15, progresja ciężaru o 40-50kg
Prostowanie siedząc 5x15-20
Hack siady 4x10-12
Przysiady ze sztangą z tyłu 60x10 80x10 100x8-10x3 tempo 5010
Przysiad bułgarski 3x12-15

Uginanie stojąc 5x12-15 ostatnia 3x drop
Martwy na prostych z hantlami 3x10-15

Wspięcia siedząc od 20 do 80kg po 12-15 powótrzeń dokładane po 20, ostatnia seria z dropsetem taki że zdejmowałem po 20 i robiłem max, a na koniec jeszcze 3 serie z 20kg z przerwami po 10-15 sekund, taka jedna długa seria.
Wspięcia stojąc jednonóż 2xmax

Więc tak pojechałem na inną siłownie, żeby ciężko przetrenować nogi, bo tam gdzie chodzę to nawet jak pomyślę, że mam nogi robić to mi źle się robi, ale za bardzo nie wyszedł mój plan bo przy wypychaniu na suwnicy zaczęło boleć mnie pod kolanem, coś mocno, masowałem to miejsce między seriami(dokładnie pod rzepką), użyłem bandaży, ale za bardzo nie pomogło i już przerwałem wypychanie na suwnicy, bo to nie miało sensu, nie czułem nóg tylko ból. Potem nawet nie mogłem wyprostów robić, ale chwilę poczekałem i jakoś poszło. Hack siady to na bardzo małym ciężarze, ostatnia seria z 80kg, przysiady jak wyżej, wydłużyłem fazę negatywną do całych 5 sekund, wtedy muszę mocno zejść z ciężaru, przez co tak mocno kręgosłupa nie obciążam. Choć nawet tego nie powinienem, ale coś muszę te nogi dziabać bo spadają. Na dwugłowe była nie czynna maszyna do uginanie leżąc, więc poleciał martwy, którego też praktycznie nie robię, z wiadomych przyczyn.



Zmieniony przez - SebastianMielecki w dniu 2015-03-27 00:12:06

Zmieniony przez - SebastianMielecki w dniu 2015-03-27 00:16:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Ten ból pod kolanem to pewnie wina Bartka. Jak Cie zobaczyl to tak sie ucieszyl ze z radosci wskoczyl Ci w objecia i ... TRAAAACH!:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Trach to by był z kręgosłupem.
Kolano miałem już wcześniej, ciągle nie może dojść do siebie.


Wczoraj klatka, tric i 20 min cardio.

Wyciskanie na suwnicy smitha skos dodatni 5x6-12 ostatnia drop
Wyciskanie hantli skos dodatni(mniejszy jak na suwnicy smitha) 3x12-15
Wyciskania na maszynie siedząc bardziej na dół klatki 4x12-15 ostatnia 2x drop
Butterfly jednorącz 3x12-15 ostatnia drop (jednorącz można lepiej dopiąć cyca)
Pompki na poręczach 3xmax (robiłem najpierw wersje na klatkę, jak już nie miałem siły to zmiana na wersje na triceps, dobrze klatka się dobija i triceps rozgrzewa)

Prostowanie z drążkiem wyciągu górnego 4x8-12 ostatnia drop
Wyciskanie francuskie z hantlami jednorącz z rotacją 3x8-12
Prostowanie z liną wyciągu górnego 3x15-20

Cardio na orbitreku 160-170 ud/min




Zmieniony przez - SebastianMielecki w dniu 2015-03-28 17:27:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Dzisiaj tylko brzuch i 30 min aerobów.

TRX Superman 3x10-12 co serie staje dalej, większe pochylenie (ostatnia seria na filmie)
Plank 3xmax (ostatnia seria na filmie)
Side plank z nogami na bosu 3x max
Wspięcia z liną stojąc 2x20
"Garhammer raise" 3x20 tylko, że po tym wszystkim nie zrobię tego w zwisie i robię po prostu na ławce siedząc na kancie, rękami trzymam się z tyłu, ruch jest ten sam, tyłów prosty, ale opór dużo mniejszy i wtedy jestem w stanie coś tam pomachać.

Wrzucam 2 filmy, mile widziany komentarz.







Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Piotr Cieśla UNS TEAM ,,Od ćwiczących dla ćwiczących''

Następny temat

"It's like my church" - DT by Damian

WHEY premium