SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sebastian Mielecki Przygotowania do MPJ

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 231939

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Trochę inna wersja romanian deadlift.
Mam bardzo dużą hiperlordozę i ta odmiana nie pogłębi mi wady, a nawet może przyczynić się do korekty.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 1626 Wiek 1 rok Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16561
mówisz ze kolana Cie bola a suple jakies na tą dolegliwosc łykasz dla ochrony stawów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
Ja też kombinuję żeby tylko i wyłącznie spinał se sam poślad, w wielu ćwiczeniach niestety odcinek lędźwiowy przejmuje prace Seba ale po Twoim pośladzie widac, ze umiesz wyizolować sam poślad
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
Sebastian wyobraź sobie ze mi ok 3 lata temu (Jak trenowalem rok juz) na szpitalu stwierdzili pogłębioną lordoze. Udalem sie tam wg bo mi dokuczał nieziemski ból odc.ledzwiowego. Schylałem sie zawiązać buty i jak sie podnosiłem to myślałem ze sie zesram z bólu momentami juz nie mowiąc o tym jak konczylem MC robić... potem go nie robilem oczywiscie. Pani doktor zakazałą robic wszystkie w staniu, siedzieniu, jedynie w lezeniu i polsiadzie, nie moglem po prostu w zaden sposob obciazac pleców. dodatkowo zapisala mnie na rehabilitacje gdzie min innymi były baby po 50-60 lat i ja, chłopak który cale zycie miał coś ze sportem związane, no ale dobra, "leczylem" sie tak rok, krio,lasery,ch** wie co nic nie pomagało. W koncu poszedłęm do prywatnego lekarza, na moje szczescie trafilem na goscia dosc mlodego któy też pakuje i sie okazało ze wcale poglebionej lordozy nie mam tylko biodra coś tam do przodu lekko wygięte czy cos w ten deseń. Cos tam mi plecy pomasował, dal cwiczenia specjalne na brzuch i rozciągająće na plecy i min,lędźwie. Powiedział ze zrobie wiecej szkody niz pozytku jak nie bede MC i przysiadów robił i wyboraź sobie że już po tygodniu takich domowych zabiegów, rozciągania i wzmacniaina brzucha byłą naprawde konkretna poprawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
bo najważniejsze to trafic do konkretne go specjalisty bo na nfz to tylko sie dobrze umiera albo leży :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
polka88
mówisz ze kolana Cie bola a suple jakies na tą dolegliwosc łykasz dla ochrony stawów?


To ścięgno, przyczep, pod rzepką, suplementy nie pomogą.

lauraa96
Ja też kombinuję żeby tylko i wyłącznie spinał se sam poślad, w wielu ćwiczeniach niestety odcinek lędźwiowy przejmuje prace Seba ale po Twoim pośladzie widac, ze umiesz wyizolować sam poślad


Mówiłem ci odczep się

Pośladki mam proporcjonalne do nóg, jedynie przez mój kręgosłup jest takie złudzenie.


Hekade
Sebastian wyobraź sobie ze mi ok 3 lata temu (Jak trenowalem rok juz) na szpitalu stwierdzili pogłębioną lordoze. Udalem sie tam wg bo mi dokuczał nieziemski ból odc.ledzwiowego. Schylałem sie zawiązać buty i jak sie podnosiłem to myślałem ze sie zesram z bólu momentami juz nie mowiąc o tym jak konczylem MC robić... potem go nie robilem oczywiscie. Pani doktor zakazałą robic wszystkie w staniu, siedzieniu, jedynie w lezeniu i polsiadzie, nie moglem po prostu w zaden sposob obciazac pleców. dodatkowo zapisala mnie na rehabilitacje gdzie min innymi były baby po 50-60 lat i ja, chłopak który cale zycie miał coś ze sportem związane, no ale dobra, "leczylem" sie tak rok, krio,lasery,ch** wie co nic nie pomagało. W koncu poszedłęm do prywatnego lekarza, na moje szczescie trafilem na goscia dosc mlodego któy też pakuje i sie okazało ze wcale poglebionej lordozy nie mam tylko biodra coś tam do przodu lekko wygięte czy cos w ten deseń. Cos tam mi plecy pomasował, dal cwiczenia specjalne na brzuch i rozciągająće na plecy i min,lędźwie. Powiedział ze zrobie wiecej szkody niz pozytku jak nie bede MC i przysiadów robił i wyboraź sobie że już po tygodniu takich domowych zabiegów, rozciągania i wzmacniaina brzucha byłą naprawde konkretna poprawa


Tylko nie w moim przypadku, u mnie to trochę inaczej wygląda.
Też chodziłem na to samo co ty i miałem tylko gorzej, byłem u 3 lekarzy każdy co innego powiedział, żadne w jakimkolwiek stopniu mi nie pomógł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 768 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7786
E tam Seba, może byś spróbował potwerkowac hahaha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Do tego trzeba mieć tłustą dupę, u mnie same mięśnie więc nie da rady.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Laura witam w klubie ;)Trzeba po prostu mocno wypinac tylek no i spinac go ;D
Brzmi lekko i latwo a wykonanie nieco inaczej niestety wyglada. No nic- czas i trening czyni mistrza. Kiedys nie umialam przypiąć bicepsa wiec jestem dobrej mysli.

Seba - Kowalik ? On cos wiecej od Ciebie wie ;)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Doris.K
Laura witam w klubie ;)Trzeba po prostu mocno wypinac tylek no i spinac go ;D
Brzmi lekko i latwo a wykonanie nieco inaczej niestety wyglada. No nic- czas i trening czyni mistrza. Kiedys nie umialam przypiąć bicepsa wiec jestem dobrej mysli.

Seba - Kowalik ? On cos wiecej od Ciebie wie ;)?


Musisz jaśniej pisać Doris.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Piotr Cieśla UNS TEAM ,,Od ćwiczących dla ćwiczących''

Następny temat

"It's like my church" - DT by Damian

WHEY premium